حالت‌های بخش چندنفره‌ی World War Z مشخص شد

با وجود بازی‌هایی نظیر Resident Evil 2 Remake ،The Walking Dead و Days Gone، عناوین زیادی با محوریت زامبی‌ها در سال ۲۰۱۹ وجود دارند. اما بازی World War Z به واسطه‌ی تعداد بسیار زیاد زامبی‌ها و همچنین تمرکز بیشتر برروی بخش چندنفره، بسیار متفاوت است.

بازی World War Z

طبق جدیدترین بیانیه‌ی خبری توسعه دهندگان بازی یعنی سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive)، بخش چندنفره‌ی World War Z با عنوان PvPvZ یا به عبارتی دیگر، بازی‌باز در برابر بازی‌باز در برابر زامبی‌ها توضیف شده است. در حالت‌های مختلف بخش چندنفره‌ی بازی، بازی‌بازان به دو تیم چهار نفره تقسیم می‌شوند و با توجه به حالت انتخاب شده، به روش‌های مختلفی با یکدیگر درگیر خواهند شد؛ آن‌هم زمانی که دسته‌های عظیم زامبی‌ها هر دو گروه را تهدید می‌کنند.

World War Z از پنج حالت چندنفره بهره می‌برد: Scavenge Raid از بازی‌بازان می‌خواهد تا با پیدا کردن منابع، امتیاز کسب کنند؛ در حالت Vaccine Hunt، هر دو تیم برای حفظ یک آیتم می‌جنگند و تیمی که برای مدت بیشتری آیتم را نگه دارد، امتیاز بیشتری را کسب خواهد کرد؛ Swarm Deathmatch یک مبارزه مستقیم تا پای مرگ بین دو تیم است؛ در Swarm Domination، بازی‌بازان باید برای کسب امتیاز، مکان‌هایی را به کنترل خود درآورند؛ در نهایت، King of the Hill هر دو تیم را مجبور می‌کند تا برای کنترل یک تپه، با یکدیگر بجنگند.

بازی World War Z در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید جدیدترین تریلر بازی را در ادامه مشاهده کنید.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات