تریلر زمان انتشار بازی God Eater 3 منتشر شد

بازی God Eater 3 درباره‌ی گروهی از موجودات ضد انسانی است که سلاح‌هایی جادویی داشته و با انسان‌ها و خدایان می‌جنگند؛ نام این جانوران Aragami است که شاید تعبیری از این دشمنان در سایر بازی‌های این سبک هم دیده شده‌ است. این بازی اکنون در سرویس استیم موجود است. به تازگی شرکت باندی نامکو (Bandai Namco) تریلر زمان انتشار این بازی را منتشر کرده است. قبل از اینکه موسیقی این ویدیو آغاز شود، از شما سوال می‌شود که حس شما درمورد بشریت چیست؟

بازی God Eater 3

بازی God Eater 3 از جمله بازی‌هایی است که انقراض بشریت را توسط Aragamiها نشان می‌دهد، که این موجودات به دلایلی حاضر نیستند در سیاره‌ای مشترک با انسان‌ها زندگی کنند. برای شکست دادن این دشمنان، مبارزان نمی‌توانند از سلاح‌های عادی استفاده کنند بلکه باید از سلاح‌های مقدسی استفاده کنند که این سلاح‌ها برای همه‌ی سربازان قابل استفاده نیست و فقط مبارزانی می‌توانند از این اسلحه‌ها استفاده کنند که هدفشان تسلیم دشمنان، صلح و تسلیم مردم در برابر خدا است. این مجموعه بازی اولین بار در سال ۲۰۱۰ برای PSP منتشر شد و پیشرفت و بازخورد قابل توجهی داشت. به دلیل این بازخورد خوب و پیشرفت عالی نسخه دوم این بازی هم با نام  God Eater 2 Rage Burst و یک نسخه دیگر با نام God Eater 2 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. البته این دو نسخه به دلیل قرار گرفتن نسخه جدید این بازی از استیم حذف شدند.

در God Eater 3 امکانات جدیدی برای بازی‌بازان فراهم شده است. از جمله این ویژگی‌ها و بروزرسانی‌ها می‌توان به سلاح‌های جدید، توانایی‌ها و دشمنان جدید اشاره کرد. در ادامه باندی نامکو افزود:

دشمنان در این بازی خستگی ناپذیرند و شما باید با تمام توان مبارزه کنید تا بتوانید به مراحل بعدی بازی صعود کنید.

قیمت این بازی در فروشگاه استیم۶۰ دلار‌ می‌باشد. در زیر می‌توانید تریلر جدید این بازی را مشاهده کنید.

نظر شما کاربران گیم اسکن در رابطه با این بازی چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات