تریلر جدیدی از Far Cry New Dawn با محوریت مراحل فرعی بازی منتشر شد

اگر از طرفداران پر و پا قرص سری بازی Far Cry هستید، باید بگوییم که تنها چند روز دیگر تا عرضه‌ی جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Far Cry: New Dawn باقی مانده است. حال اخیرا تریلر جدیدی از این نسخه‌ منتشر شده است که به ماموریت‌ها و مراحل فرعی بازی اشاره می‌کند.

بازی Far Cry: New Dawn

همان‌طور که در جریان هستید، داستان Far Cry: New Dawn هفده سال پس از Far Cry 5 به وقوع می‌پیوندد. این بازی دنباله‌ای بر نسخه‌ی پنجم است اما در عین حال از آن به عنوان نسخه‌ی بعدی از سری Far Cry یاد می‌شود. پس از گذشت مدت‌ها بعد از انفجار بمب اتمی، دیگر شهر Hope Country از وضعیت بد خود خارج شده و به منطقه‌ای سرسبز و با پوشش گیاهی فراوان تبدیل شده است. در همین راستا، شخصیت‌هایی مثل جوزف سید (Joseph Seed) دیگر مانند گذشته‌ی خود نیستند و مسیر خود را تغییر داده‌اند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، این شخصیتی که در نسخه‌ی پنجم سری بازی Far Cry، به عنوان یک شخصیت منفی ایفای نقش می‌کرد، حال در یک گروه بی‌طرف بوده و در تلاش برای زندگی در یک جایی دور از هیاهو است. این نقش در این بازی به عهده‌ی دو خواهر دوقلو یعنی مری (Mary) و لو (Lou) واگذار شده است.

این گفته‌ها مسیر داستان اصلی بازی را تعیین می‌کنند و تجربه‌ای لذت‌بخش و جدیدی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهند. همان‌طور که چندی پیش مشخص شد، نسخه‌ی Far Cry: New Dawn، علاوه بر مراحل اصلی، دارای تعدادی ماموریت فرعی نیز می‌باشد که در مکان‌هایی جداگانه و منحصر به فرد، اتفاق می‌افتند. یکی از این مراحل و ماموریت‌ها که در ابتدای تریلر منتشر شده نیز نشان داده شده، تحت عنوان H.M.S. MacCoubrey شناخته می‌شود. این ماموریت در یکی از سواحل فلوریدا به انجام می‌رسد. بازی‌بازان قرار است در این مرحله، یک بسته‌ای را از یک کشتی مملو از دشمن خارج کنند. حال این بستگی به کاربران دارد که چگونه و با چه روشی این کار را انجام خواهند داد، می‌توانند به صورت مخفیانه وارد کشتی شده و از طریق جاهای غیرقابل تشخیص بسته را خارج کنند. علاوه بر این، حمله‌ای ناگهانی و برنامه‌ریزی شده نیز در موفقیت در این مرحله اثر خواهد داشت. برای مشاهده و دریافت تریلر جدید منتشر شده از سوی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) با کیفیت‌های مختلف، به قسمت پاییت متن مراجعه کنید.

شرکت یوبی‌سافت اعلام کرده است که بازی Far Cry: New Dawn در تاریخ جمعه ۲۶ بهمن ماه (۱۵ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات