دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اختصاصی / گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 | قسمت چهارم: حمل و نقل و جابجایی

گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 | قسمت چهارم: حمل و نقل و جابجایی

نوبت قسمت یکی مانده به آخر گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 رسیده است. در قسمت اول و دوم با کمپ آشنا شدیم؛ قسمت سوم کاملا سرگرم به ماهی‌گیری شدیم و امروز قرار است در گیم اسکن باهم راه‌های مختلف حمل و نقل و جابجایی در بازی را ببینیم. با توجه به نقشه باز و وسیع این محصول، جابجایی، یکی از ارکان اصلی آن محسوب می‌شود، به همین دلیل بود که لازم دیدم مقداری درباره آن برایتان توضیح بدهم.

البته که محتوای این ویدیو محدود به حمل و نقل نیست و در بین راه، سایر فعالیت‌های مهم بازی هم توضیح داده شده‌اند. برای مثال، پس از اینکه مسیر حرکت را روی نقشه علامت‌گذاری و سفر از نقطه الف به نقطه ب را شروع کردم، توضیحات مربوط به نگهداری و تعامل با اسب را هم اضافه کردم و گفتم که رابطه بازیکن و اسب در Red Dead Redemption 2 چطور است.

گیم‌پلی بازی ویدیویی Red Dead Redemption 2 روی کنسول پلی استیشن ۴
اسب سواری حوالی غروب در بازی Red Dead Redemption 2

یا برای مثال وقتی تصمیم گرفتم قسمتی از مسیر را پیاده گز کنم، مختصری هم درباره کارهایی که می‌شود بین راه انجام داد صحبت کردم. در همین زمان بود که در تلاشی ناموفق برای شکار چند گرگ، جان به جان آفرین تسلیم کردم. قبل از رسیدن به گرگ‌ها هم با یک حرکت آکروباتیک از ارتفاع زیادی پریدم توی جریان آبی به عمق ۳ سانتی‌متر. اگر به دنبال آشنایی کامل با سامانه شکار و جزئیات آن هستید، پیشنهاد می‌کنم این قسمت ویدیو را حتما تماشا کنید.

همچنین در همان پیاده‌روی، روش ساخت کمپ بین‌راهی و اهمیت آن را نشان داده‌ام. اینکه چه نیازی به کمپ بین راهی هست و چه کارهایی می‌توان در آن انجام داد. اینکه سامانه شبانه روز Red Dead Redemption 2 چه ارتباطی با کمپ و استراحت دارد، اینکه ساخت و ساز در بازی چه فرآیندی دارد و چه گزینه‌هایی برای اینکار در اختیار بازیکن هست. همه این موارد به اختصار در کلیپ گنجانده شده‌اند.

تجربه بازی Red Dead Redemption 2 کنسول پلی استیشن ۴
این‌جانب در حال تهیه بلیط قطار در Red Dead Redemption 2

وسایل حمل و نقل در Red Dead Redemption 2 به این دو مورد ختم نمی‌شوند. در ادامه مسیر، جابجایی با قایق، درشکه، قطار و مونوریل را امتحان کردم و در مورد تفاوت‌هایشان با یکدیگر کمی توضیح دادم. به همین بهانه با کاربرد نقشه هم بیشتر آشنا می‌شویم و از خواص پارو زدن یا درشکه سواری اطلاع پیدا می‌کنیم.

ابتدای ویدیو می‌گویم این کلیپ دو قسمتی خواهد بود، اما بعدا و در ادامه راه دیدم که اگر بخواهم آن را دو قسمت کنم، مطالب گسسته و تکه‌تکه خواهند شد. لذا پیش روی شما یک کلیپ طولانی و تپل است که تقریبا سیر تا پیاز گشت و گذار و جابجایی در بازی Red Dead Redemption 2 را شرح داده است. منتظر قسمت آخر این مجموعه باشید و حتما نظرات خودتان را برای ما بنویسید.

مشاهده ویدیو در کانال آپارات گیم اسکن

۰

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Resident Evil Village Ghostface

ماد جدید بازی Resident Evil Village باعث تغییر ظاهر برخی از دشمنان می‌شود

امروز ماد جالبی برای بازی Resident Evil Village در دسترس قرار گرفت که باعث تغییر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *