دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اختصاصی / گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 | قسمت سوم: ماهیگیری

گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 | قسمت سوم: ماهیگیری

امروز می‌خواهیم قسمت دیگری از گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 را در گیم اسکن تماشا کنیم. در قسمت اول قرار بود با مقوله کمپ آشنا شویم اما به دلیلی که در کلیپ مشاهده کردید، نشد. برای همین بود که در قسمت دوم دوباره سراغ کمپ رفتم و در حد توان توضیحات کاملی را برایتان بازگو کردم. حالا و در این قسمت جدید، قرار است با مقوله ماهی‌گیری و حواشی آن آشنا شویم. با اینکه صید ماهی در بسیاری از بازی‌های دیگر هم هست، اما در Red Dead Redemption 2، ماهی‌گیری، فعالیتی است که اثرات جانبی و عملکردی در روند بازی دارد.

بازی Red Dead Redemption 2 سال ۲۰۱۸
نمایی زیبا از غروب در بازی Red Dead Redemption 2

ویدیو از محل کمپ آغاز می‌شود. سراغ یکی از اعضای گروه به نام ژاویر می‌رویم؛ مهاجر اهل مکزیک که طبق شواهد و اطلاعات، استاد ماهی‌گیری است. در حقیقت، دو نفر از اعضای کمپ، ماهی‌گیران حرفه‌ای هستند: هوزی و ژاویر. پس از حال و احوال به همراه ژاویر می‌رویم سمت محل صید. طولانی‌ترین قسمت کلیپ مربوط به همین داستان ماهی‌گرفتن در کنار دریاچه است، چون بر خلاف تصور من، بازی از شما می‌خواهد آنقدر ماهی بگیرید که خسته شوید.

در این میان، آرتور و ژاویر باهم گپ کوتاهی هم می‌زنند و ژاویر ما را با طعمه‌ی جدیدی برای صید ماهی‌های بزرگ‌تر آشنا می‌کند. یکی از فواید ماموریت‌های جانبی، همین آشنایی با مواد و وسایل لازم برای انجام کارها به روشی مفیدتر و به صرفه‌تر است. مثل زمانی که با انجام یک ماموریت جانبی به فرمول ساخت یک محلول قوی برای اسب می‌رسید.

پس از توضیح نظری و عملی ماهی‌گرفتن با استفاده از چوب و صید نزدیک به ۱۰تا ماهی، بازی بالاخره به من اجازه داد که ماموریت را تمام کنم و همراه با ژاویر به کمپ برگردم. لحظه ورود به کمپ، همزمان با غروب آفتاب شد؛ صحنه‌ای بسیار زیبا و شاعرانه و حسن ختامی برای یک قسمت نسبتا طولانی. تا یادم نرفته بگویم که در مسیر رفتن به سمت دریاچه، یک تصادف خنده‌دار هم اتفاق افتاد.

ویدیو را ببینید و برای ما بنویسید در قسمت‌های بعدی چه چیزی را بررسی کنیم.

مشاهده ویدیو در کانال آپارات گیم اسکن

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Resident Evil Village Ghostface

ماد جدید بازی Resident Evil Village باعث تغییر ظاهر برخی از دشمنان می‌شود

امروز ماد جالبی برای بازی Resident Evil Village در دسترس قرار گرفت که باعث تغییر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *