دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اختصاصی / گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 | قسمت آخر: دور دور

گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 | قسمت آخر: دور دور

بالاخره رسیدیم به قسمت آخر گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 در گیم اسکن. در این ویدیو هم به سنت قسمت‌های قبلی، سعی کرده‌ام در مورد بزرگ‌ترین شهر توی بازی، سنت دنی، توضیحاتی داده باشم. نکته در مورد این شهر این است که از باقی شهرها بزرگ‌تر و به نوعی صنعتی‌تر است؛ به همین خاطر هم اتفاقات رنگارنگی داخل آن رخ می‌دهند و تنوع فعالیت‌های ممکن در آن برابر است با کل کارهایی که می‌توانید در شهرهای دیگر انجام دهید.

با حرکت از میدان ورودی شهر ویدیو را شروع می‌کنم و پس از خرید تمام شماره‌های روزنامه‌های موجود در دستان پسرک روزنامه فروش، راه خودم را در شهر پی می‌گیرم. اولین و نزدیک‌ترین جایی که در کلیپ سراغ آن می‌روم سینمای شهر یا به قول خود بازی، سالن نمایش سنت دنی است. بلیطی تهیه می‌کنم و داخل می‌روم و می‌نشینم کنار دیگران یک قطعه مصور تماشا می‌کنم. موضوع فیلم «برق» است.

گیم‌پلی بازی ویدیویی Red Dead Redemption 2 پلی‌استیشن۴
نمای میدان ورودی شهر سنت دنی در بازی Red Dead Redemption 2

بعد از تماشای فیلم در شهر به سمت سالن حرکت می‌کنم. در مورد شهرهای کوچک‌تر نقشه، فقط یک سالن اصلی وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به آن‌، غذا و نوشیدنی تهیه کنید. اما در سنت دنی، دو سالن هستند که یکی محلی برای کارت بازی و دیگری برای دومینو بازی کردن است. خلاصه یک سر به سالن می‌زنم و یک غذای نسبتا گران سفارش می‌دهم و به همین بهانه یکی دیگر از موارد تاثیر غذا را باهم می‌بینیم.

از سالن که خارج شدم قصد کردم بروم سمت سلمانی، اما در میانه راه اتفاق جالبی افتاد که بازهم یادآور دنیای زنده این بازی و نقش قضا و قدر در آن است. دو تا پسر بچه بی‌ادب کلی به من بد و بیراه گفتند، کمی ایستادم و وقتی به سمتشان رفتم فرار کردند و وارد کوچه شدند. دیگر بی‌خیال تعقیب و گریز شده بودم که دیدم کوچه بن‌بست است و آن دو نفر گیرافتاده‌اند. به نیت حال‌گیری و درس دادن به آن‌ها به سمت انتهای کوچه حرکت کردم که … در کلیپ ببینید چه اتفاقی افتاد.

گیم‌پلی بازی ویدیویی Red Dead Redemption 2 پلی‌استیشن۴
نمایی از شهر سنت دنی در بازی Red Dead Redemption 2

خلاصه، به سلمانی رفتم و چندین مدل مو و ریش را برایتان امتحان کردم. البته در نهایت بدون اصلاح کردن بیرون آمدم و رهسپار عکاسی شدم. اتفاقاتی که در عکاسی می‌افتند و نحوه گرفتن عکس و اینکه تصاویر کجا می‌روند و غیره مطالبی است که در ویدیو متوجه آن خواهید شد، چون داریم درباره عکس صحبت می‌کنیم و تا نبینید متوجه موضوع نخواهید شد.

اتفاق جالب دیگری که افتاد در مسیر تفنگ‌فروشی بود. کسی کنار خیابان ایستاده بود و فریاد میزد کتاب من را بخرید تا پولدار شوید. یاد این کتاب‌های ۱۰۱ راه موفقیت و غورباقه را کبابی بخور و این‌ها افتادم و قضیه دقیقا همین بود. فردی کنار خیابان بود و می‌خواست کتاب رازهای پولدار شدن را به قیمت بسیار زیادی به بنده بفروشد. شاید اگر پول کافی می‌داشتم کتاب را می‌خریدم تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. اما متاسفانه مایه در کار نبود.

در آخر هم سراغ تفنگ فروشی رفتم و در مورد ساز و کار خرید و فروش و خدمات جانبی اسلحه‌فروشی توضیحاتی دادم. اینکه چه خدماتی در تفنگ فروشی هست و نگهداری اسلحه چه ملزوماتی دارد و چند کلاس اسلحه داریم.

این ویدیو حتما را ببینید و بگویید بازی بعدی برای گیم‌پلی چه باشد؟

مشاهده ویدیو در کانال آپارات گیم اسکن

منتظر نظرتان هستیم.

۰

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Resident Evil Village Ghostface

ماد جدید بازی Resident Evil Village باعث تغییر ظاهر برخی از دشمنان می‌شود

امروز ماد جالبی برای بازی Resident Evil Village در دسترس قرار گرفت که باعث تغییر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *