گیم‌پلی بازی Dying Light | درخواستی (قسمت دوم)

با توجه به اینکه خداروشکر قسمت قبلی تجربه بازی Dying Light مورد پسند شما گیمرهای عزیز قرار گرفت، یک قسمت دیگر هم از این بازی جذاب را تهیه کرده و در سایت قرار دادیم. تفاوت این قسمت با قسمت قبلی، نسبتا زیاد هست. نکته اول اینکه این‌دفعه تقریبا یک ساعت کامل بازی کردم و سه مرتبه هم مٌردم. بعد اینکه از دفعه قبلی تا الان تقریبا ۷ سطح ارتقا پیدا کردم و قابلیت‌های جدیدی را اینجا استفاده کرده‌ام.

بازی Dying Light
بازی Dying Light

اما در این ویدیو فقط ماموریت‌های جانبی بازی را امتحان کردم و قسمتی از داستان اصلی را جلو نبردم. اگر بخواهیم بین این قسمت و قبلی مقایسه کنیم، کاملا واضح هست که تعداد زامبی‌ها، تنوع و سرسختی آن‌ها بیشتر شده است. دقیقا نکته جالب Dying Light شاید همین باشد که هرچه پیشروی کنید و ارتقا پیدا کنید، بازی هم با شما ارتقا پیدا می‌کند و عملا قرار نیست از یک‌جایی به بعد نفس راحت بکشید. اما ناامید نباشید و با کسب امتیازهای بقا و ارتقای قابلیت‌ها، خود را قوی کنید تا لذت بازی دو چندان شود.

صدا این‌بار و در این ویدیو احتمالا از همه قبلی‌ها (شاید هم بعدی‌ها) بهتر است. در مورد تصویر هم با همان کیفیت قبلی، اما حجم کمتر کار کرده‌ایم. ویدیو را تماشا کنید، نظر خود را بگویید و (امیدوارم) منتظر قسمت سوم باشید.

مشاهده ویدیو در آپارات ← گیم‌پلی بازی Dying Light

 • author image
  داریوش پارسا پاسخ
  ۲ خرداد, ۱۳۹۸ @ ۲۲:۳۷ ب٫ظ

  به به مرسی مرد
  حسابی سخت شده مسیر حرکت
  ولی از پسشون بر میای
  کلی نکته آموختنی داشت
  تازه شد اصل گیم
  🙂

آخرین نظرات