پنجشنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
خانه / ویدیو / ماد جدید Red Dead Redemption 2 تجربه‌ای استراتژیک از این بازی را ارایه می‌کند

ماد جدید Red Dead Redemption 2 تجربه‌ای استراتژیک از این بازی را ارایه می‌کند

پیش‌تر در بازی Red Dead Redemption 2، نگاهی واقع بینانه و گاهاً تلخ به زندگی یک فرد در غرب وحشی انداخته‌ایم. حالا و به لطف مادسازان، می‌توان این بازی را از دیدگاهی جدید که شبیه به بازی‌های استراتژیک است تجربه نمود.

بازی Red Dead Redemption 2

اخیراً در شبکه‌ی یوتیوب آموزش‌های Red Dead Online، ویدیویی جالب از یک ماد قرار گرفته است که جهان این بازی را شبیه به بازی‌های استراتژیک نمایان می‌کند. در این ویدیو، شاهد تغییر زاویه دید دوربین بازی هستیم که از نمای بالا، شهرهای Strawberry و Saint Dennis را به شکلی فوق‌العاده جالب و جذاب نشان می‌دهد. در واقع، چشم‌اندازی که به وسیله‌ی این ماد از بازی Red Dead Redemption 2 نمایان شده است، این بازی را شبیه به عناوینی چون Cities: Skylines می‌کند.

البته، توضیحاتی که سازنده‌ی این ویدیو در مورد نحوه‌ی ساخت آن ارایه کرده، نشان می‌دهد تا برای انجام این کار مراحل پیچیده‌ای طی شده است.

برخلاف بازی GTA، این بازی اجازه‌ی دسترسی به ضبط ویدیو را در دسترس ما قرار نمی‌دهد. بنابراین، مجبور شدم تا با استفاده از برنامه‌های جانبی و قرار دادن شخصیت بازی در موقعیت‌های مکانی مختلف، به تغییر زاویه دید دوربین بازی دسترسی پیدا کنم. سپس، با استفاده از Adobe Premiere، سعی کردم تا رنگ‌ها را طوری هماهنگ کنم که یک خروجی خوب از چشم‌انداز کلی جهان بازی حاصل شود. علاوه براین، تغییر و تنظیم میدان دید و سرعت پخش فریم‌های ویدیو را طوری تنظیم کردم که تصاویری شبیه بازی Cities: Skylines را بدست بیاورم.

قطعاً، بسیاری از بازی‌بازان شیفته‌ی این ماد و تصاویر خلق شده از این بازی شده‌اند و به دنبال آن، تلاش خواهند کرد تا به این ماد دسترسی پیدا کرده و آن‌را تجربه کنند. اما با توجه به توضیحات ارایه شده، به‌نظر نمی‌رسد که این ماد، به سادگی در دسترس همگان قرار بگیرد. به هر حال امیدوار هستیم که هر بازی‌باز علاقه‌مند به آن، بتواند به‌زودی از تجربه‌ی این ماد که tilt-shift نام گذاری شده است، لذت ببرد.

بازی Red Dead Redemption 2، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان، گوگل استدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Xenoblade Chronicles- Definitive Edition

ویدیوی مقایسه‌ی نسخه‌های مختلف Xenoblade Chronicles منتشر شد

شرکت نینتندو مدتی پیش رسما از تاریخ انتشار بازی Xenoblade Chronicles Definitive Edition برای کنسول …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *