ماد جدید Jump Force شخصیت مسترچیف را به این بازی اضافه می‌کند

اگر از طرفداران بازی Jump Force هستید و هم اکنون این بازی را تجربه می‌کنید، خبر بسیار خوبی برای شما داریم. به تازگی ماد جدیدی برای این بازی منتشر شده است که شخصیت محبوب مسترچیف را به آن اضافه می‌کند.

بازی Halo Infinite

بازی Jump force در ماه فوریه عرضه شد و اولین بسته‌ی الحاقی این بازی نیز در ماه می در دسترس قرار خواهد گرفت. اما اگر از بازی‌بازان این عنوان هستید، نمی‌توانید تا ماه می صبر کنید و تمایل دارید تا با شخصیت جدیدd بازی را تجربه کنید، خبر خوبی برای شما داریم. یکی از مادسازهای معروف بازی‌های ویدئویی با نام OniFox به تازگی ماد جدیدی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی ساخته است که این ماد، شخصیت مسترچیف از سری بازی‌های انحصاری اکس باکس یعنی Halo را به بازی Jump Force اضافه می‌کند.

البته مادساز مورد نظر برای این کار ظاهر شخصیت Ryo Saeba را با مسترچیف تعویض کرده است. به علاوه اگرچه مسترچیف تنها به صورت ظاهری در بازی حضور دارد اما مادساز مورد نظر این شخصیت را همراه با تمام متعلقات آن از قبیل سلاح شات‌گان، موشک انداز، سلاح جاذبه‌ی چکشی (Gravity Hammer) و حتی اتومبیل Warthog به این بازی اضافه کرده است. شما می‌توانید تریلر مربوط به حضور این شخصیت در بازی Jump Force را در قسمت پایین مشاهده کنید:

البته لازم به اشاره است شخصیت مسترچیف تنها جایگزین شخصیت Ryo Saeba شده و تنها به صورت ظاهری در بازی وجود دارد. بنابراین انتظار حرکات جدیدی از سوی این شخصیت نداشته باشید. منتها اگر شما نیز از هواداران سری Halo و از بازی‌بازان عنوان Jump force باشید، قطعا از این اتفاق هیجان زده خواهید شد.

با توجه به اینکه تا به حال دو شخصیت Shaggy و مسترچیف به صورت ماد به بازی Jump Force اضافه شده‌اند، بسیار جالب است که ببینیم هدف بعدی مادسازها کدام شخصیت خواهد بود؟ شما چه حدس می‌زنید؟ نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

عنوان Jump Force به تازگی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شده و هم اکنون می‌توانید با خرید آن‌، شاهد یک عنوان مبارزه‌ای به سبک و سیاق جهان انیمه باشید.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات