دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / ویدیو / تریلر / تریلر گیم‌پلی Hood: Outlaws & Legends نمایش یکی از کلاس‌های قدرتمند بازی

تریلر گیم‌پلی Hood: Outlaws & Legends نمایش یکی از کلاس‌های قدرتمند بازی

در تریلر جدید گیم‌پلی بازی Hood: Outlaws & Legends با یکی از کلاس‌های قابل بازی به نام Brawler آشنا می‌شویم که قدرت بدنی بالایی دارد و پتکی سنگین با خود حمل می‌کند.

بازی Hood: Outlaws & Legends

استودیوی Focus Home Interactive به‌تازگی تریلری از گیم‌پلی بازی چندنفره Hood: Outlaws & Legends منتشر کرده است. بازیکنان در این بازی باید در حال‌و‌هوایی قرون وسطایی دست به سرقت از افراد ثروتمند و بانفوذ بزنند. در این تریلر جدید با یکی از کلاس‌های کاراکتر قابل بازی به نام Brawler آشنا می‌شویم که دارای هیکلی تنومند است و یک پتک سنگین در دست دارد. شما می‌توانید تریلر معرفی Brawler را در ادامه تماشا کنید:

سازندگان در تریلر بالا کلاس Brawler و توانایی‌های او را اینگونه توصیف می‌کنند: «Brawler مردی است که چکش آهنگری خود را با یک پتک سنگین عوض کرده است. او قسم خورده علیه فسادی که کشورش را فراگرفته مبارزه کند. براولر در مبارزات تن‌به‌تن مهارت بالایی دارد، در دفاع کردن بسیار عالی عمل می‌کند، می‌تواند برای یاران خود راه‌های جدیدی برای پیشروی در بازی باز کند و البته در مبارزات تیمی نیز خوب عمل می‌کند. او می‌تواند پتک خود را در زاویه‌های مختلفی بچرخاند و گروهی از دشمنان را از پای درآورد. همچنین دشمنانی که زره به تن ندارد در ضرباتی که او به سر وارد می‌کند، به‌ راحتی کشته می‌شوند. حمله‌ی سرعتی او نیز باعث می‌شود دشمنان به زانو دربیایند.»

در گیم اسکن ببینید: تریلر جدیدی از بازی Hood: Outlaws and Legends منتشر شد

«Brawler زمانی‌که او و یارانش درون قلعه محاصره شده و تمام راه‌های خروجی توسط دشمنان بسته شده است، می‌تواند دروازه‌ی اصلی قلعه را به بالا هل داده و راه را باز کند. این حالت زمانی کاربرد دارد که دشمنان از حضور بازیکنان در آن‌جا مطلع شده و تیم باید هرچه سریع‌تر از مکان مورد نظر فرار کنند. نارنجک‌های انفجاری Brawler باعث تخریب و آسیب بیشتری شده و می‌تواند گروهی از دشمنان سرسخت بازی را قلع‌و‌قلع کند. از این نارنجک‌ها همچنین می‌توان برای کشتن Sheriff (کلانتر) یا اسنایپرهایی که در مکانی غیرقابل دسترسی به سمت بازیکنان تیر پرتاب می‌کنند، استفاده کرد.»

«قدرتمندترین توانایی براولر Wrath (خشم) نامیده می‌شود که در هنگام استفاده از آن، می‌توان از حداکثر توانایی فیزیکی این کلاس استفاده کرد. استقامت Brawler در این حالت بی‌نهایت شده و مدت دوام آوردن او در مقابل دشمنان بیشتر می‌شود. او در حالتی که Wrath فعال است، راحت‌تر می‌تواند دشمنان را دنبال کرده و آن را شکست دهد.»

بازی Hood: Outlaws & Legends در تاریخ ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پی سی منتشر خواهد شد. همچنین کسانی که بازی را پیش‌خرید کنند می‌توانند از سه روز زودتر یعنی در تاریخ ۷ می (۱۷ اردیبهشت) دست به تجربه‌ی آن بزنند.

نظر شما کاربران گیم اسکن در این خصوص چیست؟ نظرات خود را درصورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Biomutant

تریلری از گیم پلی بازی Biomutant منتشر شد

استودیوی سازنده‌ی بازی Biomutant که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون این عنوان در دسترس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *