پنجشنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰
خانه / ویدیو / تریلر / تریلر گیم پلی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد | Nintendo Direct

تریلر گیم پلی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد | Nintendo Direct

بالاخره پس از یک انتظار طولانی، نینتندو در دایرکت خود در E3 2021 تریلر جدیدی از بازی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 را منتشر کرد.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در E3 2019 رسما معرفی شد، اما از آن زمان شاهد انتشار اخبار یا تصویر جدیدی از این بازی نبودیم و حالا، نینتندو در اختتامیه دایرکت خود در E3 2021 از تریلر جدید دنباله بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild پرده برداشت. اگرچه طرفداران کم کم از پخش نمایش جدیدی از این بازی ناامید شده بودند، اما بالاخره نینتندو سکوت خودش را شکست و تریلر جدیدی از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 را منتشر کرد که در این تریلر شاهد تصاویر کوتاهی از گیم‌پلی بازی هستیم و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

در طول تریلر جدید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 شاهد نمایش گیم‌پلی بازی هستیم که در آن لینک در حال مبارزه با دشمنان مختلف دیده می‌شود. همچنین قابلیت‌های مختلف و چالش‌های جدیدی نیز در طول تریلر شاهد هستیم و علاوه‌براین، تهدید جدید و خطرناکی که دنیای زلدا و Breath of the Wild را تهدید می‌کند، نیز در پایان تریلر به نمایش گذاشته شد تا طرفداران بیشتر با اتفاقات این قسمت آشنا شوند.

قبلا در گیم اسکن خواندید:

نینتندو همچنین در پایان تریلر تایید کرد که بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، اما نام رسمی قسمت جدید بازی زلدا، اطلاعات یا تاریخ دقیق‌تری اعلام نشده است و نینتندو تنها طرفداران را به صبوری برای انتشار اطلاعات و نمایش‌های جدید دعوت کرد.

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

از بسته الحاقی جدیدی برای بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 رونمایی شد

در گذشته شایعاتی در خصوص عرضه‌ی یک بسته الحاقی بزرگ برای بازی Sniper Ghost Warrior …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *