تریلر معرفی شخصیت جنجورو در Samurai Shodown

author image توسط منتقد گیم | تریلر | ۰ نظر | ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

اخیرا گزارشی در رابطه با تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی غربی Samurai Shodown و اضافه شدن حالت دوجو به این بازی توسط استودیوی سازنده منتشر گردید و اما اس‌ان‌کی (SNK) باز هم به انتشار تریلرهایی از این بازی ادامه می‌دهد. در ادامه باید عنوان کنیم استودیوی سازنده امروز و توسط تریلر زیر شخصیت جدیدی با نام جنجورو (Genjuro) را برای آخرین نسخه از این مجموعه معرفی کرد.

بازی Samurai Shodown

براساس آمارهای اولیه‌ی ما دو شخصیت شیکی و شارلوت محبوب‌ترین شخصیت‌ها در بین شخصیت‌های معرفی شده تا به امروز هستند اما پس از معرفی جنجورو ممکن است آمارها کاملا تغییر کنند. مبارز مذکور، شخصیتی بسیار محبوب به حساب می‌آید و همه او را با ضربات سنگینش می‌شناسند. این شخصیت اولین‌بار در بازی Samurai Shodown II دیده شد. جنجورو از همان ابتدا رقیبی بسیار جدی برای هائومارو (Haohmaru) به حساب می‌آمد. یکی از دلایل محبوبیت این شخصیت را می‌توان قدرت بالای ضرباتش دانست. مطمئنا این مبارز سریعترین مبارز بازی نیست اما خیلی هم کند نیست و می‌توانید به خوبی از ضربات پا و یا شمشیرش استفاده نمایید.

بازی Samurai Shodown در روز  پنج‌شنبه ۶ تیر ماه (۲۷ ژوئن) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ برای نینتندو سوییچ منتشر می‌گردد. پس از انتشار کامل عنوان فوق برای کنسول‌های مذکور و شاید کمی با تاخیر این بازی برای رایانه‌های شخصی هم منتشر می‌شود. درپایان از شما دعوت می‌کنیم تا تریلر معرفی این شخصیت را در زیر مشاهده نمایید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما همراهان همیشگی گیم اسکن در رابطه با این بازی چیست؟ به نظر شما این شخصیت چقدر در میزان جذابیت بازی تاثیرگذار است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات