تریلر جدید بازی Sekiro: Shadows Die Twice شما را با باس Great Serpent آشنا می‌کند

Sekiro: Shadows Die Twice اثر جدید استودیوی نام آشنای فرام سافتور است که اوارخ ماه مارس عرضه می‌شود. حال به تازگی این استودیو ویدئوی کوتاهی را منتشر کرده است که در این ویدئو، نگاهی خواهیم داشت به یکی از باس‌های بازی با نام Great Serpent.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice

اگر اخبار بازی Sekiro: Shadows Die Twice را پیگیری کرده باشید حتما با باس Great Serpent آشنایی دارید. هنگام معرفی بازی در رویداد E3 2018، برای اولین بار شاهد رونمایی از این مار عظیم الجثه بودیم. حال به تازگی استودیوی فرام سافتور ویدئوی کوتاه جدیدی از بازی Sekiro: Shadows Die Twice منتشر کرده است که در این ویدئو، بار دیگر نگاهی خواهیم داشت به باس Great Serpent. شما می‌توانید ویدئوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

باس مورد نظر بسیار بزرگ، خطرناک و هر لحظه آماده است تا شما را در یک چشم به هم زدن نابود کند. بر اساس ظاهر این باس عظیم الجثه می‌توان این‌گونه برداشت کرد که سایه‌ها قرار است بیش از دو بار بمیرند. تریلر مورد نظر بسیار کوتاه است اما به ما نشان می‌دهد وقتی نوبت به مبارزه با باس‌های بازی می‌رسد، چه اتفاقات و چه موجوداتی انتظارمان را می‌کشند. در گذشته نیز با باس‌های دیگر بازی نظیر جنگجوی سامورایی یا همان The Chained Ogre ،Gyoubu Masataka Oniwa و همچنین باس Lady Butterfly آشنا شده‌ایم.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ ۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ (۲۲ مارس ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

آخرین نظرات