تریلری از رویداد جدید بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

در طول این مدت گذشته از زمان عرضه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4، استودیوی بازی‌سازی تری‌آرک (Treyarch) همواره در تلاش بوده است تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، تجربه‌های جدید و منحصر به فردی را در اختیار هواداران قرار دهد. حال به تازگی به‌روزرسانی جدید این عنوان در دسترس قرار گرفته که همراه با آن، یک تریلر جذاب نیز ارائه شده است.

بازی Call of Duty: Black Ops 4

سری بازی Call of Duty از مدت‌ها پیش طرفداران و کاربران خاص و منحصر به فرد خود را داشته است که هر نسخه‌ از این سری بازی جذاب، یک فضا و محیط نوین دیگر از جنگ و درگیری را در اختیار آن‌ها قرار داده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Call of Duty: Black Ops 4 مدتی است که در دسترس کاربران و هواداران قرار گرفته و ساعت‌ها بازی‌بازان را به خود مشغول کرده است. این بازی با ایجاد فضایی منحصر به فرد و محیطی جذاب، مبارزات هیجان‌انگیز و استثنایی را در دسترس بازی‌بازان و علاقه‌مندان به عناوین تیراندازی اول شخص قرار می‌دهد.

دیروز استودیوی تری‌آرک از رویداد جدید Shamrock and Awe رونمایی کرد و حال، هم‌اکنون این عنوان از طریق به‌روزرسانی نوین منتشر شده در دسترس است. در همین راستا یک تریلری از رویداد جدید موجود در به‌روزرسانی منتشر شده که توجه‌ی افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در تریلر همه‌ی محتویات و آیتم‌هایی که به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه می‌شود به نمایش گذاشته شده است. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، با نصب به‌روزرسانی جدید ارائه شده، یک نقشه‌ی نوین و منحصر به فرد به بخش Blackout بازی اضافه خواهد شد و همچنین، یک حالت خاصی از Hardcore در بخش بتل رویال در دسترس خواهد بود. شایان ذکر است که برای دریافت و مشاهده‌ی تریلر جدید ارائه شده با کیفیت‌های مختلف، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

شایان ذکر است که رویداد Shamrock and Awe شروع یک فصل جدید نیست بلکه، یک اتفاق کوچک‌تر در فصل Operation Grand Heist شناخته می‌شود که این فصل چند هفته‌ی پیش در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفت. پس رویداد Shamrock and Awe دارای محتویات و آیتم‌های نوین زیادی نیست بلکه تنها چند مورد خاصی به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه می‌شود. شما هم‌اکنون می‌توانید این به‌روزرسانی جدید استودیوی تری‌آرک را دریافت و نصب کنید و ساعت‌ها به تجربه‌ی آن با دوستان و آشنایانتان بپردازید. در ضمن بازی Call of Duty: Black Ops 4 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات