دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اختصاصی / بهترین بازی‌های PC در سال ۲۰۱۹ از نگاه GameSpot | جمع‌بندی

بهترین بازی‌های PC در سال ۲۰۱۹ از نگاه GameSpot | جمع‌بندی

طی سه مقاله با عنوان بهترین بازی‌های رایانه‌های شخصی از نگاه GameSpot در سال ۲۰۱۹، برای شما مخاطبان گیم اسکن، فهرستی شامل عناوین برتر سال گذشته را تهیه کردم تا بدین وسیله با محصولات بیشتری آشنا شوید و ذائقه بازیتان مقداری عوض شود و حالی بکنید. برای همین بود که از ذکر عناوین پر تبلیغ و خیلی شناخته‌شده تا حد امکان خودداری کردم. در عین حال نتوانستم از چند مورد چشم‌پوشی کنم که یکی هم شد انتخاب سایت خودمان.

پس از پایان متن اصلی هر قسمت، یک بازی را به عنوان انتخاب گیم اسکن تعیین کردم و یک پاراگراف، گاهی به شوخی و گاهی به غیر شوخی، درباره علت آن انتخاب، توضیح مختصری دادم. با توجه به اینکه اصل مقاله ترجمه بود، نمی‌شد بیشتر از همان مقدار روی دلایل انتخاب و دفاع از آن‌ها مانور داد. خوشبختانه دوتا از انتخاب‌هایمان را قبلا به همراه ویدیو در سایت بررسی کرده‌ایم و لینک آن‌ها را برایتان می‌گذارم تا اگر دوست داشتید خودتان با دیدن ویدیوها درباره هر عنوان قضاوت کنید.

بهترین بازی‌های ۲۰۱۹ از نگاه GameSpot
بهترین بازی‌های ۲۰۱۹ از نگاه GameSpot

اولین انتخاب ما Devil May Cry 5 بود. بررسی نسخه دمو این بازی جز اولین ویدیوهای کانال آپارات گیم اسکن است و می‌توانید آن را ببینید. Devil May Cry 5 گیم‌پلی بسیار سریع و ضرب‌آهنگ حرکات فوق‌العاده بالایی دارد؛ دقیقا همان جذاب‌ترین مشخصه کل مجموعه که مدتی بود از تجربه‌اش محروم بودیم. از طرف دیگر، تنوع شخصیت‌های قابل بازی، گرافیک، موسیقی سنتی مجموعه، نوآوری‌های فراوان در حرکات ترکیبی و از همه مهم‌تر، غول‌آخرهای باحال، همه در کنار هم من را به این نتیجه رساندند که «از این بهتر نمی‌شه!»

بازی Devil May Cry 5

انتخاب بعدی «فرزندان مورتا» بود. درباره این بازی خیلی مطلب داشته‌ایم: بررسی نسخه دمو، اخبار مختلف، نقد و بررسی دو بخشی، و چند قسمت گیم‌پلی که در کانال آپارات گیم اسکن قابل دسترسی هستند. مهم‌ترین دلیل برای انتخاب این محصول، ایرانی بودن آن است. جدای از این، فرزندان مورتا، سرگرم‌کننده، جذاب و بسیار تکرارپذیر است. از داستان و موسیقی و نقش و رنگ هم که نگویم برایتان. علاوه بر تمام این موارد، در مقایسه با سایر تولیدات اورجینال از همه خوش‌قیمت‌تر (ارزان‌تر) است.

بازی-Children-of-Morta

آخرین انتخاب ما Knights and Bikes بود. اولا که خوشگل بود. دوما که خنده‌دار بود. سوما که تر و تازه و جدید بود و در میان این همه تولیدات تکراری و شبیه به هم، رنگ تازه‌ای به فضا می‌داد. تولیدات جدید و خلاقانه و جالب، کم نیستند، اما محصولی خوب و کامل و در عین حال سرگرم‌کننده و جذاب کم پیدا می‌شود. امیدوارم به زودی بتوانم یکی دو قسمت از این بازی را گیم‌پلی بروم تا خودتان ببینید.

بازی-Knights-and-Bikes

ویدیویی که برایتان تهیه شده شامل نسخه فشرده‌شده کلیپ اصلی سایت GameSpot است که در آن پنج بازی نمایش داده می‌شوند. بعد هم صحنه‌هایی از عناوین انتخابی گیم‌ اسکن می‌بینیم. توضیحات بسیار مختصری هم روی ویدیو قرار گرفته که امیدوارم برایتان مفید باشند. اگر با هر کدام از انتخاب‌ها موافق هستید که چه عالی. اگر مخالف هستید و دلیل قانع‌کننده دارید: این گوی و این میدان (قسمت نظرات). در ضمن، سفارش گیم‌پلی‌جات پذیرفته می‌شود!

مشاهده ویدیو در کانال آپارات گیم اسکن

۰

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Resident Evil Village Ghostface

ماد جدید بازی Resident Evil Village باعث تغییر ظاهر برخی از دشمنان می‌شود

امروز ماد جالبی برای بازی Resident Evil Village در دسترس قرار گرفت که باعث تغییر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *