پنجشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه / ویدیو / باگ جدید Call of Duty: Warzone سپرها را از کار می‌اندازد

باگ جدید Call of Duty: Warzone سپرها را از کار می‌اندازد

بازی‌بازان باگ جدیدی در بازی Call of Duty: Warzone پیدا کرده‌اند که سپر (Riot Shield) را کاملا بی‌فایده می‌کند. این سپر قبلا هم مشکلاتی برای بازی‌بازان به‌وجود آورده بود و این اولین مورد از باگ‌های آزاردهنده‌ی این سلاح نیست.

بازی Call of Duty: Warzone

سلاح‌های متعددی در بازی Call of Duty: Warzone وجود دارند و از این نظر بازی‌بازان انتخاب‌های زیاد و گوناگونی پیش‌رو دارند. سلاح‌های این بازی در موارد مختلفی با یکدیگر متفاوت هستند و هریک قابلیت‌های منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال، سپر یک لایه‌ی دفاعی روبه‌روی بازی‌باز به‌ وجود می‌آورد اما در بخش‌های دیگر او را آسیب‌پذیر می‌کند.

باگ جدید، در برخی شرایط به صورت کامل کارکرد سپر را از بین می‌برد. این باگ شباهت‌هایی با باگ قبلی که در ماه ژوئن ظاهر شده بود، دارد. در هردوی باگ‌ها گلوله‌های رقیب از سپر عبور کرده و به بازی‌باز برخورد می‌کنند. بعد از اعتراض کاربران، باگ قبلی بالاخره رفع شد؛ اما مورد جدید کمی پیچیده‌تر است.

مطالب مرتبط:

چیزی که باعث بدتر شدن باگ جدید می‌شود، این است که بازی‌باز زمانی متوجه می‌شود که دیگر دیر شده است! اگر با سپر از نردبان‌های بازی بالا بروید، سپر از کار می‌افتد اما از لحاظ ظاهری تغییری به وجود نمی‌آید و سپر همچنان رو‌به‌روی بازی‌باز قرار دارد. از دید رقبا، دارنده‌ی سپر دست خالی است و تنها لایه‌ای از هوا روبه‌روی آن‌ها قرار دارد و به راحتی می‌توانند حریف خود را از بین ببرند. در ادامه می‌توانید فیلمی از این اتفاق را تماشا کنید:

به تازگی فصل پنجم بازی Call of Duty: Warzone معرفی شده است و با اعلام اکتیویژن (Activision)، حجم آن بسیار زیاد خواهد بود. فصل جدید این بازی محبوب از تاریخ ۱۵ مرداد (۵ اوت ۲۰۲۰) آغاز خواهد شد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Ys VIII Mobile

ویدیوی جدیدی از بازی Ys VIII Mobile منتشر شد | TGS 2020

شرکت Linekong Technology Entertainment جدیدتری ویدیوی بازی Ys VIII Mobile که شامل توضیحاتی درباره این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *