پنجشنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰
خانه / ویدیو / تریلر / بازی Pac-Man: Mega Tunnel Battle برای استیدیا معرفی شد

بازی Pac-Man: Mega Tunnel Battle برای استیدیا معرفی شد

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز به معرفی بازی Pac-Man: Mega Tunnel Battle پرداخت و تریلری هم از آن در دسترس قرار داد. ضمنا تاریخ دقیق عرضه‌ی آن نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات مربوط به آن باشید.

Pac-Man از پرطرفدارترین و دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی به حساب می‌آید و بازی‌بازان قدیمی زیادی با آن خاطره دارند. جالب است بدانید که هنوز هم نسخه‌های متنوعی از این کاراکتر زرد رنگ توسعه می‌یابد که یکی از آن‌ها را باید Pac-Man: Mega Tunnel Battle به حساب آورد. در این بازی آنلاین و چند نفره، باید در محیطی شامل ۶۴ بازی‌باز قرار بگیرید. هر شخصی که بتواند دیرتر از دیگران بازی را واگذار کند، پیروز شده و امتیازات خوبی را هم دریافت خواهد کرد. از این امتیازات می‌توانید به منظور افزایش مهارت‌ها و یا شخصی‌سازی کاراکترتان استفاده کنید. گفتنی است که شرکت بندای نامکو وظیفه‌ی نشر این نسخه را به عهده خواهد داشت.

در گیم اسکن ببینید: تریلر جدیدی از بازی Pac-Man Geo منتشر شد

به نقل از ناشر Pac-Man: Mega Tunnel Battle، متوجه شدیم که این بازی در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. همچنین دمویی از این بازی هم‌اکنون در دسترس هواداران قرار دارد و به آن‌ها امکان می‌دهد تا برخی از بخش‌های نسخه‌ی اصلی را تجربه کنند. این دمو تا تاریخ ۶ آبان (۲۷ اکتبر) قابل استفاده است و بازی‌بازان فرصت دارند تا برای دریافت نسخه‎‌ی اصلی تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند.همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئویی از Pac-Man: Mega Tunnel Battle منتشر شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2

از بسته الحاقی جدیدی برای بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 رونمایی شد

در گذشته شایعاتی در خصوص عرضه‌ی یک بسته الحاقی بزرگ برای بازی Sniper Ghost Warrior …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *