نگاهی به دمو بازی Resident Evil 2

سلام رفقا. در فصل نازیبای امتحانات به سر می‌بریم و همه درگیر درس و مشق، اما شوق و انرژی ما برای گفت و گو با شما (فعلا یک طرفه البته)، این اجازه را به ما نمی‌دهد که آرام یک گوشه بشینیم و فقط مشغول درس باشیم. این‌جانب، فردا یک امتحان و روز بعدش هم یک امتحان دیگر دارم (ساعت ۸ صبح)، اما خبر انتشار دموی بازی Resident Evil 2 چیزی نبود که بتوانم به سادگی از آن بگذرم. پس در نیمه‌های شب (به سمت سحر البته)، دمو را دریافت کردم و امروز هم می‌خواهیم باهم نگاهی به آن بیاندازیم. در ضمن این دفعه، گل روی رفقایی که فرموده بودند روی ویدیو صحبت کنیم، سعی کردم به هر روشی که مقدور بود این کار را انجام بدهم. بنابراین متنی کوتاه خواهیم داشت تا باهم روی ویدیو صحبت کنیم.

خیلی کلی باید گفت که این دمو به ما نشان داد قرار است بازی ترکیب نوآوری‌های نسخه آخر با خصویات کلاسیک سری Resident Evil  باشد؛ نوآوری‌هایی مثل نقشه و فضاهای وسیع که محدود به یک مکان بزرگ می‌شوند، پیدا کردن آیتم‌ها، حل معماهای محیطی و پیدا کردن قطعات گم‌شده، و ویژگی‌های اصیلی مثل زاویه دوربین، زامبی‌های کلاسیک و  شخصیت‌های اصلی و قدیمی مجموعه، در کنار هم قرار است تجربه‌ای تازه از یک Resident Evil را برای ما خلق کنند. هرچند که از روی دمو نمی‌توان با قطعیت نظر داد.

صحبت‌های بیشتر را در حین تماشای این ویدیو خواهید شنید. اگر کیفیت صدا فوق‌العاده نیست بر ما ببخشایید، بعدا جبران می‌کنیم. نظرات شما برای ما مهم و کاربردی هستند. خیلی متشکر

لینک ویدیو در آپارات: https://www.aparat.com/v/z25ID


اگر دموی بازی DMC را که به تازگی هم برای کنسول Xbox One و هم برای PS4 منتشر شده است را ندیدید، حتما نگاهی به دموی اختصاصی بازی Devil May Cry 5 بیاندازید.

دسته‌بندی

آخرین نظرات