نگاهی به دموی بازی Rush

سینما و بازی‌های ویدیویی، به عنوان دو عضو صنعت بزرگ سرگرمی، تقریبا همیشه در حال داد و ستد هستند؛ مثل استفاده از بازیگران سینما برای بازی‌ها، استفاده از بازی‌ها برای ساخت فیلم و سریال، و بحث امروز گیم اسکن، یعنی ساختن بازی ویدیویی در اقتباس از انیمیشن.

منظور از انیمیشن، فیلم‌های تماما انیمیشنی یا همان کارتون‌ها هستند؛ تولیداتی که بسیاری از دستاوردهایشان را مدیون شرکت‌های دیزنی و پیکسار هستند. با توجه به اینکه فرنگی‌ها از همه پتانسیل موجود در یک محصول برای درآمدزایی و گسترش بازار مخاطب استفاده می‌کنند، پس از گسترش بی حد و مرز صنعت گیم، این دو شرکت تصمیم گرفتند شخصیت‌ها و دنیاهایی را که ساخته‌اند وارد عالم سرگرمی‌های دیجیتال کنند.

Rush
Rush

نتیجه این تلاش‌ها بازی‌های زیادی هستند که شاید شناخته‌شده‌ترین و قدیمی‌ترین آن‌ها مجموعه Toy Story باشد. این بازی‌ها در کنار پدرانشان در سینما باهم پیشرفت کرده‌اند و امروز شاهد هستیم که هم گسترده و متنوع، هم قوی و ماندگار شده‌اند. اثبات این مدعا نه فقط موفقیت جلب مخاطب نمونه‌های قبلی و آمار فروش قابل قبول، بلکه عرضه یک عنوان جدید با محوریت شش دنیای انیمیشنی، در واپسین سال‌های نسل هشتم است.

Rush
Rush

Rush تمام چیزهایی که طرفداران این سری بازی‌ها می‌خواهند را دارد. هرچند که این‌جا ما فقط نسخه آزمایشی را برایتان نمایش داده‌ایم، اما شکی در این نیست که بازی همه توقعات علاقه‌مندان به کارهای پیکسار و دیزنی را برآورده خواهد کرد. این محصول بسیار لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است و تجربه آن را به همه شما پیشنهاد می‌کنیم.

دعوت می‌کنم این کلیپ کوتاه را از تجربه نسخه آزمایشی تماشا کنید.

 • author image
  سارا ط پاسخ
  ۱۶ بهمن, ۱۳۹۷ @ ۰:۱۲ ق٫ظ

  چقدر بازی باحالیه

  • author image
   ۱۶ بهمن, ۱۳۹۷ @ ۷:۳۶ ق٫ظ

   فوق العادست، تازه این فقط یکی از کل شش قسمتش بود

 • author image
  رضا گیمر پاسخ
  ۱۶ بهمن, ۱۳۹۷ @ ۱۸:۰۷ ب٫ظ

  آقا عالی بود مرسیییی.
  نسخه کاملش کی میاد؟

  • author image
   assassin پاسخ
   ۱۷ بهمن, ۱۳۹۷ @ ۹:۳۷ ق٫ظ

   چیزی که من سرچ کردم اینه که بازی Kinect Rush: A Disney–Pixar Adventure 2012 منتشر شده بوده بعدا ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان هم اومده

   • author image
    ۲۳ بهمن, ۱۳۹۷ @ ۶:۰۴ ق٫ظ

    سلام و وقت بخیر

    راش ۲۰۱۲ فقط کینکت بود و برای ۳۶۰ اومده بود و ۵تا دنیا از انیمیشن های دیزنی و پیکسار رو داشت

    راش امسال هم کینکت هست و هم گیم‌پد، در ضمن یک دنیای انیمیشن نمو بهش اضافه شده، خروجی صداها و اچیومنت‌های شبکه لایوش هم تغییر کرده

  • author image
   ۲۳ بهمن, ۱۳۹۷ @ ۶:۰۱ ق٫ظ

   سلام

   قربان شما

   اومده کاملش باری ولی پیدا کردن دیسکش برای ایکس باکس کار سختیه، اگر دسترسی به کامپیوتر دارین میتونین نسخه کرکش رو نصب کنین.

دسته‌بندی

آخرین نظرات