بررسی ویدیویی نسخه بتا بازی Trials Rising

درود. ویدیویی که آن را تماشا خواهید کرد با تاخیر بسیار به دست شما رسیده که همانا این جانب بسی سر در کارهای مختلف داشتم و … و از این حرف‌ها.

اما هنوز هم تماشای آن، به چندین علت، مثمر ثمر خواهد بود. اول اینکه از انتشار آن خیلی رد نشده‌ایم و با تماشای این ویدیو بهتر برای خرید بازی تصمیم خواهید گرفت.

Trials Rising Beta
Trials Rising Beta

دوم اینکه برای اولین بار در کنار صدا، تصویر هم گذاشته‌ایم که هرچند ممکن است ترسناک باشد اما تلاشی است که در نوبه خود از همچون منی جای تقدیر دارد.

سوم اینکه امیدواریم با انظار (جمع نظر و در اینجا با ایهام به‌کار رفته است) خود ما را مورد رحمت قرار دهید تا بدانیم چطور به سمت درخواست‌های شما بشتابیم.

نمی‌دانم چرا زبان بدین‌سان سنگین شده است اما در برابرش مقاومتی نخواهم کرد. درباره ویدیو، اینجانبان خود آگاهند که کیفیت صدا و تصویر نه آنچه درخور مخاطبی چون شما، بلکه در حد توان این نویسندگان خسته است. همچنین است که در دقایقی پس از شروع ویدیو، نگارنده از فرط شعف در مواجهه با سبک بازی‌کردن خودش، با دو دست چنان بر میز می‌کوبد که دوربین از زاویه خارج می‌شود و نتیجتا زاویه‌ای کج تا به انتها چشمان گرانقدر شما بیننده فاخر را خواهد آزرد. امید است حمل بر خامی اینجانب نموده مرا عفو کنید.

ختام این کلام آویختن به دامان شمایگان است برای کامنت تا بدانیم آنچه را که باید.

 • author image
  رضا گیمر پاسخ
  ۵ فروردین, ۱۳۹۸ @ ۱۲:۳۶ ب٫ظ

  اقا دمت گرم کلی خندیدم

 • author image
  حسام پاسخ
  ۵ فروردین, ۱۳۹۸ @ ۲۰:۱۳ ب٫ظ

  آقا چرا انقدر میبازی طولانی کردی ویدئو رو علکی

  • author image
   ۹ فروردین, ۱۳۹۸ @ ۲۱:۳۱ ب٫ظ

   سخت بود، دفعه اول هم بود، خنده‌دار هم بود جاتون خالی

   دیگه ببخشین

 • author image
  گیمریزه پاسخ
  ۱۶ فروردین, ۱۳۹۸ @ ۱۵:۵۹ ب٫ظ

  ایول فانت بالا بود

  • author image
   ۲۰ فروردین, ۱۳۹۸ @ ۳:۴۶ ق٫ظ

   لطف دارین، بازی خودش خیلی فان بود در حقیقت

آخرین نظرات