یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / Valorant در ماه اخیر ۳۳۴ میلیون ساعت تماشا شده است

Valorant در ماه اخیر ۳۳۴ میلیون ساعت تماشا شده است

Valorant، نام بازی آنلاین تیراندازی شرکت رایت گیمز (Riot Games) است که درجریان آن بازیکنان به‌صورت پنج‌به‌پنج به‌رقابت با یکدیگر می‌پردازند. در اوایل ماه آوریل بود که بتای خصوصی بازی Valorant در دسترس قرار گرفت. تنها راهی که علاقه‌مندان می‌توانند ازطریق آن بتای خصوصی این بازی را کسب کنند، تماشای بازی سایر بازیکنان Valorant در شبکه توییچ است. این همکاری باعث شده تا میزان بازدیدکنندگان شبکه توییچ و بازی Valorant، روزبه‌روز افزایش پیدا کند.

بازی Valorant

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، وب‌سایت گیم‌اینداستری با جمع‌آوری داده‌های مختلف متوجه شده است که Valorant در یک ماه گذشته توانسته است به رکورد جدیدی دست پیدا کند. در میان پلتفرم‌های استریم که به‌خاطر ویروس کرونا بازدید از آن‌ها رشد چشم‌گیری داشته است، توییچ در ماه آوریل نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته، ۹۹ درصد رشد بیننده داشته است. سرویس استریم آمازون ۱.۵ میلیارد ساعت در ماه آوریل بیننده داشته است.

نکته‌ی جالب این است که بازی Valorant به‌تنهایی ۳۳۴ میلیون ساعت در توییچ تماشا شده است. به‌عبارتی ۲۲ درصد از آمار استریم شبکه توییچ در ماه آوریل، مختص‌به بازی Valorant است. جدا از توییچ، سایر شبکه‌های استریم مثل YouTube Gaming هم رشد چشم‌گیری داشته‌اند. این پلتفرم استریم در ماه آوریل ۴۶۱ میلیون بیننده داشته است که رشد ۶۵ درصدی نسبت‌به همین بازه زمانی در سال گذشته را نشان می‌دهد. Facebook Gaming هم ۲۹۱ میلیون بیننده داشته است که رشد بسیار خوب ۲۳۸ درصدی آن را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

نسخه‌ی بتای خصوصی بازی Valorant هم‌اکنون در دسترس کاربران پی سی است و تا پایان سال جاری میلادی عرضه می‌شود. نظر شما کاربران گیم اسکن دراین‌باره چیست؟ Valorant هنوز برای کنسول‌ها تایید نشده است، اما رایت گیمز در آینده این کار را انجام خواهد داد.

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Psychonauts 2

روند توسعه‌ی بازی Psychonauts 2 به لطف مایکروسافت با بهبود‌های زیادی همراه بوده است

شاید بتوان گفت که از میان استودیوهایی که شرکت مایکروسافت در خریدهای اخیر خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *