چهارشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۸
خانه / اخبار / Ubisoft هنوز در حال توسعه‌ی بازی Avatar است

Ubisoft هنوز در حال توسعه‌ی بازی Avatar است

پیش از آن که فیلم Avengers Endgame در سال ۲۰۱۹ بر روی پرده‌ی سینما به نمایش درآید و با فروش سرسام‌آور خود رکورد سودآورترین فیلم تاریخ را بشکند، این رکورد در اختیار فیلم Avatar، ساخته‌ی James Cameron قرار داشت.

شرکت-یوبی‌سافت-Ubisoft

سال‌ها پیش یک بازی نیز برای این فیلم عرضه شد که پس از مدتی نیز از ذهن همه پاک شد و نتوانست آن‌طور که شایسته‌ی فیلم بود، خود را ماندگار کند. مدتی پیش اعلام شده بود که یک بازی با بودجه‌ی کلان از روی فیلم آواتار توسط شرکت Ubisoft در دست ساخت قرار دارد. پس از اعلام این خبر، این بازی به طور کامل در سکوت خبری فرو رفت و تا به امروز هیچ‌ خبری از پیشرفت این بازی منتشر نشده بود.

در این مدت بسیاری گمان می‌کردند که این عنوان کنسل شده و دیگر در دست ساخت قرار ندارد. به تازگی یکی از کاربران توییتر، از اکانت رسمی آواتار سوالی را در رابطه با این که بازی کنسل شده یا هنوز در حال ساخت است پرسیده و به نظر می‌رسد توسعه‌ی این عنوان هنوز متوقف نشده است. اگر چه پاسخ اکانت آواتار، اطلاعات زیادی را فاش نکرده اما با این حال حداقل مطمئن هستیم که این عنوان هنوز در دست ساخت قرار دارد.

لازم به ذکر است که در این رابطه نباید به یوبی‌سافت خرده گرفت چرا که آنان اعلام کرده بودند که انتظار ندارند عنوان آواتار تا تاریخ ۲۰۲۱ ساخته شود، هنوز مدت زیادی تا انتشار محصول نهایی فرصت باقی مانده است.

اکانت رسمی توییتر در پاسخ به طرفداران اینطور پاسخ داد:

هنوز در حال توسعه است!

اگر چه بیش از یک سال است که بازی در حال ساخت از فیلم آواتار در سکوت کامل خبری فرو رفته اما خبر خوب اینجاست که این سکوت به منرله‌ی کنسل شدن این عنوان نیست، شاید بالاخره بتوانیم یک بازی درخورد فیلم آواتار دریافت کنیم.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی-Yooka-Laylee-and-The-Impossible-Lair

دموی رایگان بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair به‌زودی منتشر خواهد شد

استودیوی Playtonic اعلام کرد که دموی رایگانی از بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair به‌زودی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *