The Outer Worlds | همراهان شما در بالاترین درجه‌ی سختی برای همیشه می‌میرند

بازی مورد انتظار نقش آفرینی علمی و تخیلی The Outer Worlds در سال جاری منتشر خواهد شد. حال مجله‌ی Game Informer سوالات بیشتری را از توسعه دهندگان این عنوان در استودیوی ابدسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) پرسیده و اطلاعات جدیدی را منتشر کرده است.

بازی The Outer Worlds

اول از هر چیز، باید بدانید که اگر همراهان شما در بالاترین درجه‌ی سختی کشته شوند، دیگر بازگشتی در کار نیست. این موضوع بسیار بی‌رحمانه است چرا که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، شما دیگر نمی‌توانید ماموریت‌های آن‌ها را انجام داده و یا از آن‌ها مشورت بگیرید. لازم به ذکر است که در درجه‌های سختی دیگر، همراهان شما تنها بیهوش خواهند شد.

علاوه بر این، توسعه دهندگان ابسیدین هم‌اکنون در حال بررسی حالت نیو گیم پلاس برای بازی The Outer Worlds هستند. همچنین باید اعلام کنیم که بازی دارای هک کردن است اما شاهد مینی‌ گیم هک کردن نخواهیم بود؛ هر چه که به تاریخ انتشار نزدیک‌تر شویم، شخصیت‌های همراه بیشتری رونمایی خواهند شد؛ شما می‌توانید عضو گروه‌های مختلفی بشوید و بازی دارای چندین پایان مختلف است.

در راستای این خبر، مدتی پیش ابسیدین اطلاعات تازه‌ای را در مورد مدت زمان بازی و میزان آزادی عمل بازی‌باز به اشتراک گذاشت.

بازی The Outer Worlds در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

آخرین نظرات