شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / Sea of Solitude و Legrand Legacy به سرویس Origin Access Basic راه یافت

Sea of Solitude و Legrand Legacy به سرویس Origin Access Basic راه یافت

درکنارِ راه‌یابی بازی‌های Sea of Solitude، Legrand Legacy و Worms WMD به سرویسِ Origin Access Basic، بازی Mable and The Wood در دسترسِ کاربرانِ Origin Access Premier قرار گرفت.

بازی-Sea-of-Solitude

برای اینکه بازی‌های تازه‌ی Xbox Game Pass و PlayStation Plus باعثِ غفلتِ بازیکنان از Origin Access نشود، شرکتِ الکترونیک آرتز (Electronic Arts) بازی‌های جدیدی را برای سرویسِ اشتراکی خود ارائه کرده است. در تازه‌ترین اخبارِ بازی مطلع شدیم که بازی Sea of Solitude، ساخته‌ی استودیوی Jo-Mei Games که پیش‌ازاین تنها در دسترسِ کاربرانِ Premier بود، اکنون به سرویسِ Origin Access Basic راه یافته است. این بازی درکنارِ بازی‌هایی نظیرِ Unravel 2 ،Unravel 1 و Fe در زمره‌ی بازی‌های EA Originals قرار می‌گیرد.

افزون‌بر این، بازی Legrand Legacy: Tale of the Fatebounds که اثری نقش‌آفرینی با الهام از بازی‌های چون Final Fantasy و Legend of Dragon است و البته بازی Worms WMD، یک بازی فوق‌العاده‌ی چندنفره‌ی لوکال، در میانِ بازی‌های جدیدِ Origin Access دیده می‌شوند. کاربرانِ سرویسِ Origin Access Premier نیز بازی Mable and The Wood، اثری در سبکِ Metroidvania از استودیوی Triplevision Games را دریافت می‌کنند.

سطحِ پایه‌ی Origin Access با قیمتِ ۴.۹۹ دلار و سطحِ Premier آن با قیمتِ ۱۴.۹۹ دلار ارائه می‌شود. سرویسِ Origin Access Premier درکنارِ Vault که شاملِ بازی‌هایی از سری Dragon Age ،Mass Effect ،FIFA و غیره است، امکانِ تجربه‌ی بازی‌های اخیرِ الکترونیک آرتز مثلِ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را فراهم می‌کند. کاربرانِ این سرویس یک هفته زودتر از سایرین به بازی‌های این شرکت دسترسی خواهند داشت که از میانِ این بازی‌ها می‌توان به Anthem و Need for Speed Heat که در سالِ ۲۰۱۹ شاهدِ عرضه‌ی آن‌ها بودیم، اشاره کرد. شما می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت گیم اسکن در میان بگذارید.

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Rise of the Tomb Raider

نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience توسط اسکوئر انیکس ثبت شد

آخرین نسخه از مجموعه‌ی Tomb Raider، تحت Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *