کدهای استفاده شده در بازی Fallout 76 تا حدود زیادی شبیه به Fallout 4 و Skyrim هستند

خبرهای مختلفی در رابطه با ضعف‌های بازی Fallout 76 همه جا شنیده می‌شود. تعداد زیادی از بازی‌بازان پس از خرید این عنوان تعجب کردند که چرا بعضی از انیمیشن‌های شخصیت‌های بازی بسیار شبیه به عناوین قبلی استودیو بتسدا (Bethesda) یعنی Skyrim و Fallout 4 است. اکنون پاسخ قانع‌کننده‌ای برای این امر پیدا شده است.

بازی Fallout 76

اکنون که مدتی از زمان انتشار بازی Fallout 76 گذشته است، بازی‌بازان به روش‌های مختلفی در حال بررسی موارد ناقص و اذیت‌کننده‌ی این عنوان هستند. برای مثال بازی‌بازی کشف کرده است که بعضی کدهای بازی Fallout 76 دقیقا همان کدهایی هستند که شرکت بتسدا برای ساخت بازی The Elder Scrolls V: Skyrim استفاده کرده بود. اگر به یکی از باس‌فایت‌های بازی Fallout 76 که Scorchbeast Queen نام دارد رسیده باشید، حتما متوجه شباهت بسیار زیاد آن با اژدهاهایی که چند سال پیش در پنجمین نسخه از The Elder Scrolls شکار کردید، شده‌اید. خب، اکنون می‌دانیم که این شباهت‌ها از کجا سرچشمه می‌گیرند؛ به غیر از مدل این باس‌فایت، تقریبا تمامی کدهای نوشته شده برای آن با اژدهاهای بازی Skyrim یکسان هستند.

از طرفی دیگر بخش «downloadable content check» کاملا دارای کدهای یکسانی با بازی Fallout 4 است، به طوری که سازندگان حتی زحمت حذف کردن نام این بازی را از درون کدهای عنوان Fallout 76 به خود نداده‌اند. شما می‌توانید تصاویر مربوط به این موارد را در قسمت زیر مشاهده کنید.

بازی Fallout 76 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات