جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹
خانه / اخبار / پیش از رویداد E3 جزئیات جدیدی از Elden Ring منتشر خواهد شد

پیش از رویداد E3 جزئیات جدیدی از Elden Ring منتشر خواهد شد

بنا بر اظهارات عمران خان (Imran Khan) اینسایدر قابل اعتماد که قبلاً گفته بود تا سال ۲۰۲۲ هیچ خبری از Elden Ring دریافت نخواهیم کرد، به تازگی اعلام کرده اخبار جدیدی در مورد عنوان Elden Ring  قبل از رویداد E3 2021 در ماه ژوئن مطرح خواهد شد.

بازی Elden Ring

بازی در دست ساخت استودیوی فرام‌سافتور (Fromsoftware) به نام  Elden Ring احتمالاً یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ است، اما هنوز سازنده جزئیاتی از بازی را به ما نشان نمی‌دهد. از زمان انتشار اولین تریلر در E3 2019، هیچ چیز به دست ما نرسیده و طرفداران بازی‌های این استودیو مشتاق شنیدن اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان نقش آفرینی هستند.

مطلب مرتبط: رده بندی سنی موقت بازی Elden Ring مشخص شد

بسیاری از بازی‌بازان انتظار دارند که امسال اطلاعات بیشتری در مورد این بازی بشنوند و به گفته یکی از افراد معتبر عمران خان، هواداران در نهایت می‌توانند خیلی زود اطلاعات جدیدی کسب کنند. خان در یکی از پخش‌های زنده توئیچ (Twitch) خود اظهار داشت که کاملاً متقاعد شده است که قبل از E3 2021 چیز جدیدی در مورد Elden Ring خواهیم دید. هنگامی که بینندگان وی سعی کردند اطلاعات بیشتری در این باره بدست آورند، عمران اظهار داشت که نمی‌تواند درباره‌ی Elden Ring بیشتر بگوید. خان اظهار داشت که ۸۰ درصد مطمئن است که این بازی در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Mortal Shell: Enhanced Edition

نسخه نسل نهمی بازی Mortal Shell معرفی شد

استودیوی کولد سیمتری (Cold Symmetry) نسخه‌ی نسل نهمی بازی Mortal Shell را معرفی کرد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *