چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / پشتیبانی کنفرانس مایکروسافت و بتسدا از زیرنویس فارسی رسمی

پشتیبانی کنفرانس مایکروسافت و بتسدا از زیرنویس فارسی رسمی

به‌تازگی مشخص شد که مثل برخی از رویدادهای آنلاین پیشین مایکروسافت، شما می‌توانید کنفرانس پیش‌روی مایکروسافت و بتسدا در E3 2021 را با هم زیرنویس فارسی رسمی به تماشا بنشینید.

کنفرانس Xbox E3

بدون شک توجه به در دسترس بودن انواع‌واقسام محتوا برای انواع‌واقسام مخاطب‌های محترم، اهمیت بسیار زیادی دارد. در نتیجه زیبا است که میان تمام زبان‌های پشتیبانی‌شده میان زیرنویس‌های رسمی کنفرانس جدید ایکس باکس که همزمان به‌عنوان بخشی از E3 2021 و سامر گیم فست جف کیلی برگزار می‌شود، می‌توان زبان فارسی را نیز مشاهده کرد.

وقتی فیل اسپنسر و بازی‌سازها مشغول صحبت راجع به بازی‌های مورد انتظار کامپیوترهای شخصی، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و ایکس باکس کلود گیمینگ شد، گیمرهای فارسی‌زبان می‌توانند به‌سادگی محتوا را دریافت کنند و از آن لذت ببرند. کنفرانس جدید و مشترک ایکس باکس و بتسدا راس ساعت ۲۱:۳۰ روز یکشنبه، ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) آغاز می‌شود.

مطالب مرتبط:

مایکروسافت در گذشته حداقل با دو رویداد به‌صورت رسمی از زیرنویس فارسی پشتیبانی کرد. در یکی از رویدادها شاهد اضافه شدن زبان فارسی پس از چندین و چند ساعت بودیم و در رویداد بازی Age of Empires IV از همان ابتدا می‌توانستیم زیرنویس فارسی رسمی را انتخاب کنیم. پس انتظار می‌رود که در کنفرانس جدید هم شاهد پشتیبانی از جنس مورد دوم باشیم تا در لحظه با زیرنویس رسمی به زبان شیرین فارسی از رویداد ایکس باکس و بتسدا لذت ببریم.

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp برای نینتندو سوییچ معرفی شد | Nintendo Direct

در جریان رویداد نینتندو دایرکت E3 2021، به‌صورت رسمی نینتندو از بازی Advance Wars 1+2: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *