نسخه آلفای فنی عنوان The Division 2 هفته آینده در دسترس قرار می‌گیرد

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) اعلام کرد که نسخه آلفای The Division 2 هفته آینده راه‌اندازی خواهد شد. کسانی که برای نسخه بتای این عنوان ثبت‌نام کردند و به تجربه آن در رایانه‌ی شخصی خود پرداختند، حتما هفته آینده حتما ایمیل خود را چک کنند، چرا که شما یکی از افراد خوش‌شانسی هستید که نسخه آلفا را دریافت خواهید کرد.

بازی The Division 2

اگر شما هم یکی از کسانی هستید که انتظار تجربه‌ی بازی بزرگ The Division 2 را می‌کشند، هفته‌ی آینده بالاخره انتظار شما به پایان می‌رسد. شرکت یوبیسافت هفته آینده نسخه آلفای این بازی را در دسترس بازیکنانی که در نسخه بتای این عنوان ثبت‌نام کرده بودند، قرار می‌دهد. هفته ‌آینده حتما نگاهی به صدوق دریافتی ایمیل خود بزنید چرا که اگر در نسخه بتای The Division 2 ثبت‌نام کرده باشید، دعوت‌نامه‌ای حاوی نسخه آلفای فنی این بازی را نیز دریافت کرده‌اید.

نسخه آلفای فنی این عنوان در تاریخ ۲۴ آذر ماه (۱۵ دسامبر) تا تاریخ ۲۷ آذر ماه (۱۸ دسامبر) برای بازیکنانی که در نسخه‌ی بتای این بازی ثبت‌نام کردند، در دسترس قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی آلفای فنی The Division 2 تنها برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل دریافت است.

نسخه‌ی آلفا به شدت به توافق‌نامه‌ی عدم افشای اطلاعات بازی پایبند است. بنابراین مسلم است که اطلاعات نامعتبر و نامطلوبی از آن منتشر شود. اگر کسی ریسک کند و اطلاعاتی از این بازی را به اشتراک بگذارد، مسلما تبعات قانونی آن را نیز باید قبول کند.

خبر خوب برای طرفداران این عنوان این است که بتای خصوصی The Division2، برای تمام کسانی که این بازی را از قبل پیش‌خرید کرده باشند، در دسترس است. اگر قصد ثبت‌نام برای نسخه‌ی بتای خصوصی این عنوان را دارید، می‌توانید از اینجا اقدام فرمایید. قبل از انتشار این بازی در ماه مارس سال آینده میلادی، نسخه بتای خصوصی این عنوان قابل دریافت خواهد بود. اگر دعوت‌نامه‌ای از سوی یوبیسافت دریافت نکردید یا از پلتفرم دیگری به غیر از رایانه‌های شخصی استفاده می‌کنید، نگران نباشید. شما پس از ثبت‌نام هنوز فرصت این را دارید که تا قبل از انتشار این عنوان، آن را تجربه کنید.

The Division 2 در تاریخ ۲۴ اسفند ماه امسال (۱۵ مارس ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همین‌طور رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات