یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / نسخه‌ی کشور ژاپن بازی Cyberpunk 2077 سانسور بسیار زیادی خواهد داشت

نسخه‌ی کشور ژاپن بازی Cyberpunk 2077 سانسور بسیار زیادی خواهد داشت

بازی Cyberpunk 2077، عنوانی است که امید بسیاری برای خلق یک سبک و سیاق تازه در دنیای بازی‌های رایانه‌ای به آن وجود دارد. در حالی که این بازی برخلاف سایر بازی های دنیای آزاد کمتر درگیر خشونت و از کشتار است. (اگر چه ظاهرا می‌توانید این‌گونه بازی کنید اگر تصمیم شما این‌گونه باشد) ولی با تمام این اوصاف به دلیل وجود برخی صحنه‌های جنسی درون بازی، برخی از کشورها قانون سانسور را برای بازی اعمال خواهند کرد.

طبق گزارش مطبوعات در مورد چگونگی عدم سانسور نسخه استرالیا این بازی ، آن‌ها ذکر می‌کنند که نسخه‌ی ژاپنی در واقع به‌شدت سانسور خواهد شد. مواردی مانند اضافه کردن لباس زیر به شخصیت‌های برهنه ، تار کردن برخی از نقاط حساس بدن و  از بین بردن محتوای جنسی ظاهرا در این فهرست قرار خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید: بازی کردن Cyberpunk 2077 به مانند GTA عواقبی را برای بازی‌باز به همراه خواهد داشت

اگر با ژاپن آشنا باشید، جای تعجب نیست. این کشور تمایل دارد وقتی محتوای خشونت آمیز و جنسی در اثری مشاهده می‌شود، دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه‌تری داشته باشد و به‌نظر می‌رسد که بازی Cyberpunk 2077 می‌تواند برخی موارد را تا حد ممکن تحت فشار قرار دهد. افرادی که در ژاپن به‌عنوان بومی یا مهاجران حضور دارند، باید از این امر آگاه باشند. امروزه روش‌های مختلفی وجود دارد، به‌خصوص اگر مخاطب پلتفرم رایانه‌های شخصی هستید. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۹ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Psychonauts 2

روند توسعه‌ی بازی Psychonauts 2 به لطف مایکروسافت با بهبود‌های زیادی همراه بوده است

شاید بتوان گفت که از میان استودیوهایی که شرکت مایکروسافت در خریدهای اخیر خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *