چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / نسخه‌ی آزمایشی Halo 3: ODST به زودی منتشر خواهد شد

نسخه‌ی آزمایشی Halo 3: ODST به زودی منتشر خواهد شد

بازی Halo 3: ODST در ابتدا کار خود را به عنوان یک بسته‌ی گسترش دهنده آغاز کرد ولی با تصمیم تیم سازنده در نهایت به یک بازی کامل تبدیل شد. اگرچه این عنوان از محبوبیت کم‌تری در مقایسه با دیگر نسخه‌های سری برخوردار است ولی موفقیت این مجموعه برروی رایانه‌های شخصی می‌تواند جانی دوباره به این بازی ببخشد.

بازی Halo 3

خبر خوب برای هواداران این است که انتظار برای تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی Halo 3: ODST برروی رایانه‌های شخصی طولانی نخواهد بود. به گفته‌ی تیم سازنده، نسخه‌ی آزمایشی این بازی در نیمه‌ی اول ماه آگست منتشر شده و بخش‌های مختلفی از محتوای این عنوان را در اختیار کاربران قرار خواهد دارد. در کنار قسمت‌های مختلفی از بخش کمپین بازی، کاربران به امکانات مختلفی در بخش Firefight نیز دسترسی خواهند داشت.

برای بسیاری از هواداران، بخش Firefight مهم‌ترین ویژگی بازی Halo 3: ODST به شمار می‌رود؛ چرا که این اولین باری بود که این حالت به سری Halo اضافه شد. با توجه به این که نسخه‌ی اصلی بازی Halo 3: ODST شامل یک بخش رقابتی چندنفره و مستقل نمی‌شد، کاربران نباید انتظار اضافه شدن نقشه‌ها و محتوای جدید به این بخش را داشته باشند. با این حال، این بازی محتوای قابل توجهی را در قالب کمپین و بخش Firefight اختیار شما قرار خواهد داد.

مطلب مرتبط: ماد جدید سوم شخص Halo 3 منتشر شد

بازی Halo 3: ODST نسبت به نسخه‌های پیشین سری بسیار متفاوت بود. این بازی مناطق گسترده‌ای را برای اکتشاف در اختیار کاربران قرار می‌داد و به آن‌ها اجازه می‌داد تا ماموریت‌های بازی را با اولویت دلخواه خود کامل کنند. اگرچه این بازی در زمان عرضه با استقبال خوب هواداران روبه‌رو شد ولی بسیاری از کاربران نسبت به کمپین کوتاه آن معترض بودند.

Halo: The Master Chief Collection در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس است. دو بازی Halo 3: ODST و Halo 4 تا پایان سال جاری میلادی به این مجموعه اضافه خواهند شد تا کاربران رایانه‌های شخصی نیز بتوانند از تجربه‌ی این عناوین لذت ببرند.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بسته بندی کنسول PS5

پلی‌استیشن ۵ یکی از بهترین اختراعات سال ۲۰۲۰ نام گرفت

مجله‌ی مشهور تایم به تازگی فهرست ۱۰۰ اختراع برتر سال ۲۰۲۰ را اعلام کرده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *