سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / موفقیت مالی قابل توجه نسخه PC بازی Death Stranding

موفقیت مالی قابل توجه نسخه PC بازی Death Stranding

شرکت ۵۰۵Games در مقام ناشر نسخه‌ی کامپیوترهای شخصی بازی Death Stranding، با این اثر هیدئو کوجیما موفقیت مالی قابل توجهی را تجربه کرد.

بازی Death Stranding

با اینکه نسخه‌ی کامپیوترهای شخصی بازی Death Stranding هیدئو کوجیما در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ عرضه شد، این ساخته‌ی استودیو کوجیما پروداکشنز پرفروش‌ترین بازی شرکت ۵۰۵Games در سال ۲۰۲۰ بود؛ درحالی‌که برخی از بازی‌های ۵۰۵Games در سال ۲۰۲۰ صرفا متعلق به یک پلتفرم نبودند و شرکت مورد بحث، ناشر آن‌ها برای انواع کنسول‌ها هم به حساب می‌آمد. دث استرندینگ که در سال ۲۰۲۱ هم به فروش خود ادامه می‌دهد، فقط در سال ۲۰۲۰ مبلغ ۲۷ میلیون دلار را تقدیم شرکت ۵۰۵Games کرد.

مطلب مرتبط: آهنگساز بازی Death Stranding از کوجیما پروداکشنز جدا شد

در رتبه‌ی دوم جدول بازی Control شرکت رمدی قرار می‌گیرد که در سال ۲۰۲۰ توانست ۱۹ میلیون دلار را تحویل شرکت ۵۰۵Games بدهد. این ساخته‌ی استودیو رمدی که ۵۰۵Games وظیفه‌ی انتشار روی آن تمامی پلتفرم‌ها را برعهده دارد، در سال ۲۰۱۹ میلادی ۲۸.۵ میلیون دلار را تقدیم شرکت کرد. رتبه‌های سوم و چهارم جدول موفقیت‌های مالی شرکت ۵۰۵Games در سال ۲۰۲۰ میلادی هم به ترتیب متعلق به بازی ریسینگ Assetto Corsa و بازی Ghostrunner هستند که اولی ۱۰.۵ میلیون دلار و دومی ۸.۲ میلیون دلار برای ۵۰۵Games درآمد داشتند.

شرکت ۵۰۵Games که در سال ۲۰۱۹ به‌عنوان برترین ناشر بازی‌های ویدیویی از نگاه متاکریتیک انتخاب شد، به‌تازگی حق ساخت و انتشار مجموعه بازی Ghostrunner را با پرداخت ۵.۹ میلیون دلار خریداری کرد. در رابطه با مبالغ بالا باید به یاد داشته باشید که آن‌ها درآمد ناخالص شرکت ناشر از بازی‌ها را نشان می‌دهند و بخش قابل توجهی از درآمد کلی فروش هر بازی به استودیو سازنده‌ی آن می‌رسد.

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Abandoned

رابط کاربری کاملا از عنوان Abandoned حذف می‌شود

توسعه‌دهندگان در بلوباکس گیم استودیو (Blue Box Game Studios)، پیوسته جزئیات بیشتری را از پروژه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *