جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹
خانه / اخبار / موجودی پلی استیشن ۵ فروشگاه PlayStation Direct در کمتر از نیم ساعت تمام شد

موجودی پلی استیشن ۵ فروشگاه PlayStation Direct در کمتر از نیم ساعت تمام شد

اخیرا فروشگاه بزرگ PlayStation Direct در خبری اعلام کرد که تمامی موجودی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ که به تازگی برای فروش گذاشته شده بود در مدت زمان کمتر از نیم ساعت به فروش رسید.

بسته بندی کنسول PS5

بسیاری از بازی‌بازان پس از انتشار رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵، برای خرید آن مشکلاتی را داشتند. این محصول منحصر به فرد از همان نخستین روزهای عرضه به بازار تاکنون همواره به عنوان یک محصول کمیاب شناخته می‌شود و آمارهای به دست آمده از خرده‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های بزرگ نشان می‌دهند که به محض وارد شدن این محصول نسل نهمی به چرخه‌ی فروش، خریداران برای تهیه‌ی آن هجوم می‌آورند و معمولا در کوتاه‌ترین زمان ممکن موجودی این دستگاه به صفر می‌رسد. تاکنون فروشگاه‌های بزرگی به مانند Target ،Walmart و GameStop چندین بار اظهار داشته‌اند که با هر بار اعلام موجودی کنسول پلی‌استیشن ۵، تنها در کمتر از چند ساعت تمامی آن به فروش می‌رسد. حال به تازگی یکی دیگر از فروشگاه‌های معتبر فروش محصولات بخش پلی‌استیشن در خبری اعلام کرد که تمامی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ موجود در انبار خود را در کمتر از نیم ساعت به فروش رسانده است.

مطالب مرتبط:

فروشگاه PlayStation Direct اعلام کرد که پس از وارد کردن کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ به بخش فروش، مدت زمان بیش از ۳۴ دقیقه را بدون ثبت درخواست خرید کاربران سپری کرده و این امر منجر به تشکیل صف بزرگی از خریداران شده است. در نهایت پس از شروع به فروش این محصول، تمامی آن‌ها در یک چشم بر هم زدن به فروش رسیدند و بسیاری از خریداران که حتی قبل از فراخوان فروش برای بیش از یک ساعت در صف منتظر بودند، ناامید شدند. با توجه به این سرعت فروش، برخی حتی گمان بردند که فروشگاه PlayStation Direct اصلا کنسولی برای فروش نداشته است.

باید توجه داشت که موجودی فروشگاه PlayStation Direct مستقیم توسط شرکت سونی تامین می‌گردد و حتی تمامی افرادی که در صف انتظار خرید پلی‌استیشن ۵ هستند را نیز خود شرکت سونی انتخاب کرده و به آن‌ها زمان اندکی را می‌دهد تا خرید خود را نهایی کنند. حال با توجه به آن‌ که این محصول نسل نهمی و محبوب در کمتر از نیم ساعت کاملا به فروش رفته است، می‌توان دریافت که هنوز تهیه‌ی آن برای بسیاری از بازی‌بازان امری دشوار خواهد بود و با وجود گذشت چند ماه از زمان عرضه، هنوز محصولی کمیاب به شمار می‌آید.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Mortal Shell: Enhanced Edition

نسخه نسل نهمی بازی Mortal Shell معرفی شد

استودیوی کولد سیمتری (Cold Symmetry) نسخه‌ی نسل نهمی بازی Mortal Shell را معرفی کرد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *