شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / محتویات فیزیکی Resident Evil 3 Remake احتمالا در برخی فروشگاه‌ها با تاخیر موجود شوند

محتویات فیزیکی Resident Evil 3 Remake احتمالا در برخی فروشگاه‌ها با تاخیر موجود شوند

درحالی که تنها یک هفته با انتشار بازی مورد انتظار Resident Evil 3 Remake فاصله داریم به‌نظر می‌رسد دست برخی هواداران از نسخه‌ی فیزیکی آن کوتاه شود!

بازی Resident Evil 3 Remake

شیوع ویروس کرونا امروزه تقریباً تمام کشورهای جهان را درگیر خود کرده و همان‌طور که از فاجعه‌ای بزرگ انتظار می‌رود، زمانی که چنین اتفاقی رخ می‌دهد تاثیرات بزرگی بر صنایع مختلف خواهد گذاشت و دنیای بازی‌های ویدئویی نیز از این قاعده مستثنی نیست. به‌تازگی هم شرکت کپکام (Capcom) که یک هفته بیشتر با انتشار بازی Resident Evil 3 Remake فاصله ندارد، طی پیامی در حساب رسمی شعبه‌ی بریتانیای خود در توییتر، اعلام کرده است که تحت‌تاثیر مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع این ویروس شاید برخی هواداران قادر به تهیه‌ی محتویات فیزیکی این بازی در روز عرضه نباشند:

همان‌طور که تمام ما می‌دانیم، شیوع ویروس COVID-19 به‌قدری تاثیرگذار بوده است که دولت‌های محترم اروپایی جهت جلوگیری از هرگونه پیشرفت آن محدودیت‌هایی اعمال کرده‌اند. اگرچه تاریخ انتشار تغییری نمی‌کند اما برخی فروشگاه‌های اروپایی ممکن است برای دریافت یا موجود کردن محتویات فیزیکی Resident Evil 3 Remake مانند دیسک بازی، دچار تاخیر شوند.

ما به‌طور جدی قوانین رسمی را رعایت می‌کنیم تا مطمئن شویم سلامت هواداران‌، کارمندان و هم‌کاران‌مان را در اولویت قرار داده‌ایم. در ارتباط تنگاتنگی با توزیع‌کنندگان محلی و هم‌کاران خرده‌فروش در هر فروشگاه هستیم تا هرزمان که شرایط واردات به ما اجازه داد، نسخه‌های بازی را موجود کنیم.

Resident Evil 3 Remake که توسط استودیوی ام-تو (M-Two) در دست توسعه قرار دارد به همراه Resident Evil Resistance در روز جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Rise of the Tomb Raider

نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience توسط اسکوئر انیکس ثبت شد

آخرین نسخه از مجموعه‌ی Tomb Raider، تحت Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *