چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / مایکروسافت احتمالا به دنبال ارائه اشتراک ارزان‌تر سرویس Xbox Game Pass

مایکروسافت احتمالا به دنبال ارائه اشتراک ارزان‌تر سرویس Xbox Game Pass

لیز همرن، رئیس پلتفرم‌های ایکس باکس، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده شاید شاهد رونمایی از اشتراک‌های ارزان‌تر ایکس باکس گیم پس باشیم.

ایکس باکس گیم پس

در سال‌های اخیر شاهد سرمایه‌گذاری بسیار زیاد مایکروسافت روی سرویس ایکس باکس گیم پس بوده‌ایم تا کاربران با خرید این سرویس، بتوانند به بازی‌های متنوعی دسترسی پیدا کنند. ازطرفی، تیم ایکس باکس در تلاش است تا بستری را فراهم کند که بازیکنان بیشتری در سراسر جهان، قادر به استفاده از این سرویس ارزشمند شوند.

لیز همرن، رئیس پلتفرم‌های ایکس باکس، در مصاحبه اخیر خود با VGC اعلام کرده احتمال دارد شاهد مشاهده اشتراک‌های ارزان‌تر از گیم پس باشیم. وی دراین‌باره می‌گوید «ما باید راه‌هایی را ابداع کنیم تا بتوانیم بازی و سرویس‌های خود را در اختیار مردم بیشتری در سراسر جهان قرار دهیم. همچنین ما در حال جست‌وجو برای معرفی پیشنهادهای جدیدی برای اشتراک ایکس باکس گیم پس هستیم. نکته این است که ما از گذشته تابه‌امروز در راستای ارائه سرگرمی و ورود مردم سراسر جهان به جامعه کاربری گیمرها، خلاقانه و پویا، فکر کرده‌ایم.»

مطالب مرتبط:

وی در ادامه صحبت‌های خود افزود که ایکس باکس گیم پس چه برای کاربران و چه مشتریان، عملکرد بسیار خوبی داشته است. «ما تمام این کارها را انجام می‌دهیم، زیرا ایکس باکس گیم پس موفق بوده است. این سرویس هم برای مصرف‌کننده و هم توسعه‌دهنده، عملکرد خوبی داشته است. با گیم پس، بازیکنان ۲۰ درصد زمان بیشتری را صرف بازی کردن می‌کنند، ۳۰ درصد بیشتر به سراغ دسته‌های مختلف بازی‌ها می‌روند و ۴۰ درصد بیشتر بازی‌های ویدیویی را تجربه می‌کنند که این مورد شامل بازی‌هایی می‌شود که خارج سرویس ایکس باکس گیم پس هم وجود دارد.»

نظر شما کاربران گیم اسکن دراین‌باره چیست؟

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp برای نینتندو سوییچ معرفی شد | Nintendo Direct

در جریان رویداد نینتندو دایرکت E3 2021، به‌صورت رسمی نینتندو از بازی Advance Wars 1+2: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *