پنجشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / قسمت جدید برنامه‌ی State of Play جمعه‌ی همین هفته برگزار خواهد شد

قسمت جدید برنامه‌ی State of Play جمعه‌ی همین هفته برگزار خواهد شد

سرانجام شرکت سونی زمان برگزاری جدیدترین قسمت از برنامه‌ی State of Play با تمرکز برروی نمایش بازی‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن VR و برخی از عناوین کنسول پلی‌استیشن ۵ مشخص کرد. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

طبق اطلاعاتی که شرکت سونی به تازگی منتشر کرده است، جدیدترین قسمت از برنامه‌ی State of Play روز جمعه ۱۷ مرداد رأس ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران آغاز خواهد شد. زمان این رویداد حدود ۴۰ دقیقه اعلام شده است.

همچنین شرکت سونی اعلام کرده است که تمرکز این رویداد برروی معرفی و نمایش بازی‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن VR است (که احتمالاً اکثر این عناوین برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر می‌شوند؛ به همین دلیل این شرکت اعلام کرده است برخی از این معرفی‌ها شامل بازی‌های پلی‌استیشن ۵ نیز خواهند شد). همچنین این شرکت بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را برای حضور در این برنامه تأیید کرده است.

مطالب مرتبط:

شرکت سونی تأکید کرده است که در این مراسم خبری از معرفی قیمت و یا بازی‌های انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۵ نخواهد بود.

درحالی که بسیاری از طرفداران انتظار برگزاری رویداد جدیدی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ را داشتند، اما به نظر می‌رسد شرکت سونی همچنان قصد انتشار اطلاعات بیشتر در رابطه با کنسول نسل نهمی خود را ندارد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چه برنامه‌های دیگری را در آینده برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن تدارک دیده‌اند.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Stray

اطلاعات جدیدی از داستان و گیم‌پلی بازی Stray منتشر شد

Stray، یکی از بازی‌های حاضر در رویداد The Future of Gaming شرکت سونی، عنوانی بود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *