شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / فیل اسپنسر: E3 2020 آغازکننده‌ی سال ماندگاری برای اکس‌باکس خواهد بود

فیل اسپنسر: E3 2020 آغازکننده‌ی سال ماندگاری برای اکس‌باکس خواهد بود

آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس اکس‌باکس، به تازگی طی توئیتی با هواداران خود صحبت کرده و سال پیش‌ رو را یک سال اساسی و ماندگار برای تاریخ اکس‌باکس خوانده است.

فیل اسپنسر (Phil Spencer)

درست مانند سال گذشته، مایکروسافت قصد دارد تا از عدم حضور سونی در E3، نهایت استفاده را ببرد. سونی به تازگی اعلام کرد که قصد شرکت در E3 را ندارد، چرا که این مراسم پاسخ‌گوی برنامه‌های گسترده‌ی آن‌ها نخواهد بود. با این حال، فیل اسپنسر به تازگی اعلام کرده است که E3 2020 قرار است مراسم خاصی برای هواداران اکس‌باکس باشد و نمی‌تواند برای دیدن آن‌ها صبر کند. فیل اسپنسر در توئیتی گفت:

تیم ما سخت مشغول کار برای E3 است، ما می‌خواهیم تمام برنامه‌های خود را برای عاشقان بازی به اشتراک بگذاریم. سبک هنری ما همیشه ترکیبی از پیشرفت‌های فناوری و خلاقیت ذاتی بوده است. ۲۰۲۰ سال ماندگاری برای اکس‌باکس در آن زمینه خواهد بود.

این خبر چندان غافلگیرکننده نیست، آن هم با توجه به اینکه بسیاری از ناشران در حال برگزاری رویداد خود یا کاملا خروج از E3 هستند و این مراسم کمی از اعتبار سابق خود را از دست داده است. هر ساله، اکس‌باکس نمایش‌خانه مایکروسافت را برای معرفی محصول جدیدی باز می‌کند. به نظر می‌رسد امسال باید منتظر نگاهی بهتر و گسترده‌تر به اکس‌باکس سری اکس و شاید حتی بازی‌های آن باشیم.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Rise of the Tomb Raider

نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience توسط اسکوئر انیکس ثبت شد

آخرین نسخه از مجموعه‌ی Tomb Raider، تحت Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *