فروش Resident Evil 7 به ۶٫۱ میلیون نسخه رسید

سری Resident Evil همیشه از جایگاه ویژه‌ای در میان بازی‌بازان برخوردار بوده است به گونه‌ای که با انتشار هر نسخه، افراد بسیاری با گرمی از آن استقبال می‌کنند. اگرچه این سری همیشه در اوج نبوده است و در برخی موارد شاهد انتشار نسخه‌ای جنجال‌برانگیزی نظیر Resident Evil 5 و Resident Evil 6 بوده‌ایم اما در هر صورت این بازی‌ها موفقیت‌های مختلفی را در زمینه‌ی فروش به دست آورده‌اند. حال به تازگی شرکت کپکام اطلاعات جدیدی از میزان فروش دو بازی Resident Evil 7 و Resident Evil 5 منتشر کرده است.

بازی Resident Evil 7

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی کپکام، Resident Evil 5 با فروش ۱۱ میلیون نسخه‌ای، پس از Monster Hunter World در رده‌ی دوم پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ این شرکت قرار دارد و Resident Evil 6 با فروش ۸٫۸ میلیون نسخه‌ای در رده‌ی سوم قرار گرفته است. همچنین با گذشت دو سال از عرضه‌ی Resident Evil 7، این بازی موفق شده تا با  ثبت فروش ۶٫۱ میلیون نسخه، عملکرد بسیار خوبی را از خود به جای بگذارد.

Resident Evil 2 Remake جدیدترین نسخه از این سری است که تنها در هفته‌ی اول، سه میلیون نسخه از آن به فروشگاه‌ها ارسال شده است. به توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد که با گذشت زمان شاهد انتشار خبرهای خوبی در رابطه با میزان فروش آن خواهیم بود.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات