سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / فروش محتویات ویدیویی بر روی فروشگاه پلی استیشن متوقف می‌شود

فروش محتویات ویدیویی بر روی فروشگاه پلی استیشن متوقف می‌شود

به تازگی شرکت سونی در خبری رسمی تایید کرد که از ماه آگست سال جاری میلادی دیگر محتوایی با مضمون فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های تلویزیونی بر روی فروشگاه پلی‌استیشن به فروش نخواهند رسید. با این حال محتویاتی که تا پایان ماه آگست توسط کاربران خریداری شده‌اند، همچنان قابل استفاده خواهند ماند.

فروشگاه پلی استیشن PlayStation Store

همان‌طور که گفته شد، اخیرا بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی (Sony Interactive Entertainment) در یک بیانیه‌ی رسمی اعلام کرد که در آینده پیشنهاد فروش محصولات و یا اشتراک آن‌ها در فروشگاه پلی‌استیشن به کاربران ارائه نخواهد شد. به گفته‌ی سونی، از تاریخ ۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۳۱ آگست ۲۰۲۱ میلادی) دیگر هیچ محتوای سینمایی و تلویزیونی در ویترین فروشگاه پلی‌استیشن به فروش نخواهد رسید اما خریدهای قبلی کاربران همچنان در دسترس خواهد بود.

مطالب مرتبط:

در همین راستا، اخیرا خانم ونسا لی (Vanessa Lee)، رئیس بخش تجارت‌های ویدئویی شرکت سونی در یک بیانیه اعلام کرد که هدف از این تصمیم جدید، برنامه‌ریزی‌های گوناگون جهت رشد کیفیت خدمات استریم بر روی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ به شمار می‌آید:

ما در بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی تلاش می‌کنیم بهترین تجربه‌ی ممکن از سرگرمی را برای طرفداران کنسول‌های پلی‌استیشن فراهم آوریم و این بدان معنی است که با تغییر نیازهای مشتریان، خدمات خود را تغییر داده و در جهت تکمیل خواسته‌ی کاربران برنامه‌های جدیدی را اجرایی خواهیم کرد. ما شاهد رشد فوق‌العاده‌ی تعداد طرفداران پلی‌استیشن هستیم که به خاطر سرویس‌های عالی پخش سرگرمی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن و اشتراک سرویس‌های خدماتی متنوع برای کاربران رخ داده است. در جهت تغییر برنامه‌ها برای احترام به درخواست و رفع نیاز مشتریان، ما تصمیم گرفته‌ایم از پایان ماه آگست سال جاری میلادی، فروش یا خرید اشتراک فیلم و سریال‌های تلویزیونی و سینمایی را بر روی فروشگاه پلی‌استیشن متوقف نماییم.

لازم به ذکر است که بعد از اعمال این تغییر جدید، تمامی کاربرانی که اقدام به خرید محصولات ویدئویی سینمایی یا تلویزیونی کرده‌اند قادر خواهند بود همچنان به محتویات خود بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ یا پلتفرم گوشی‌های هوشمند دسترسی داشته باشند.

ما از طرفداران خود برای پشتیبانی مداوم آن‌ها بسیار تشکر می‌کنیم و امیدوار هستیم در آینده بتوانیم تجربه‌ی سرگرمی در بخش پلی‌استیشن را بیشتر تقویت نماییم.

در حال حاضر تعداد زیادی از سرویس‌های آنلاین پخش محتوا به مانند نتفلیکس (Netflix)، اپل تی‌وی (Apple TV) و دیزنی پلاس (Disney +) برای دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارند.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Abandoned

رابط کاربری کاملا از عنوان Abandoned حذف می‌شود

توسعه‌دهندگان در بلوباکس گیم استودیو (Blue Box Game Studios)، پیوسته جزئیات بیشتری را از پروژه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *