عرضه پنج میلیون نسخه از بازی Kingdom Hearts 3 به سراسر دنیا

به نظر می‌رسد که انتظار طولانی برای انتشار بازی Kingdom Hearts 3، شور و اشتیاق طرفداران را از بین نبرده‌، و این بازی با استقبال بی‌نظیری روبرو بوده است.

بازی Kingdom Hearts 3

براساس گزارش منتشر شده توسط اسکوئر انیکس (Square Enix)، در حالی که کمتر از دو هفته از انتشار بازی می‌گذرد، بیش از پنج میلیون نسخه از بازی به سراسر جهان ارسال شده‌است، و موفق شده تا رکورد سرعت فروش در هفته ابتدایی این سری را بشکند.

این پنج میلیون نسخه شامل نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی بازی است، هرچند این این آمار به معنای فروش صددرصدی نسخه‌های ارسال شده این بازی نخواهد بود.

همچنین این بازی موفق شده در جدول فروش هفتگی بریتانیا، بازی Resident Evil 2 Remake را کنار بزند و در جایگاه اول قرار گیرد و انتظار می‌رود، این نسخه از سری به پرفروش‌ترین بازی مجموعه بدل گردد.

بازی Kingdom Hearts 3 پس از ده سال طی کردن مراحل ساخت خود، در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۷ (۲۹ ژانویه ۲۰۱۹)، برای پلتفرم‌های اکس‌باکس‌وان و پلی‌‌استیشن‌۴ عرضه شده‌است، و تاکنون توانسته نظر منتقدان و طرفداران را جلب‌ کند.

اگر از طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی و همچنین علاقمند به دنیای دیزنی هستید، می‌توانید ساعت‌ها از تجربه این بازی لذت ببرید.

منبع: گیمفا

آخرین نظرات