پنجشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / ظاهرا اکتیویژن در حال کار برروی نسخه‌ی موبایل Call of Duty: Warzone است

ظاهرا اکتیویژن در حال کار برروی نسخه‌ی موبایل Call of Duty: Warzone است

این‌طور که به نظر می‌رسد، بازی محبوب بتل رویال Call of Duty: Warzone قرار است در آینده علاوه بر کنسول‌ها و پلتفرم رایانه‌های شخصی، راهی موبایل‌های هوشمند نیز شود. طبق اطلاعات فاش شده از سوی Charlie Intel، منبع داخلی معتبر اکتیویژن (Activision)، این شرکت در حال ساخت یک تیم برای توسعه‌ی نسخه‌ی موبایل Call of Duty: Warzone است.

بازی Call of Duty: Warzone

این اطلاعات از طریق یک آگهی استخدامی که حالا پاک شده‌ است، منتشر شده‌اند. با توجه به این آگهی، اکتیویژن به دنبال استخدام یک تهیه کننده‌ی اجرایی است؛ کسی که بتواند پروژه‌ی انتقال بازی Call of Duty: Warzone به موبایل را مدیریت کند. از همان ابتدا به نظر می‌رسد که این آگهی با عنوان Warzone ارتباط دارد؛ در این صفحه از کد WZM برای موقعیت شغلی استفاده شده است که می‌تواند اشاره‌ای به نام Warzone Mobile باشد. اما در ادامه شاهد توضیحات بیشتری در مورد این پروژه هستیم:

به عنوان تهیه کننده‌ی اجرایی، شما مسئول مدیریت و نحوه‌ی ارائه‌ی یک تجربه‌ی جدید AAA تیراندازی اول شخص موبایل از سری Call of Duty خواهید بود.

در بخشی دیگر از این آگهی نوشته شده است که این تهیه کننده باید بتواند «بخش‌های اصلی نسخه‌ی کنسولی و رایانه‌های شخصی Warzone را استخراج کرده و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن به موبایل انتقال دهد.»

مطالب مرتبط:

علاوه بر این، تهیه کننده‌ی در نظر گرفته شده می‌تواند ویژگی‌های مخصوص موبایل که تنها مناسب این پلتفرم‌ هستند را نیز پیاده سازی کند. با در نظر گرفتن بخش آخر آگهی، به نظر می‌رسد که نسخه‌ی موبایل Warzone قرار است یک بازی جداگانه باشد؛ به عبارت دیگر، ممکن است شاهد بازی میان پلتفرمی با کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی نباشیم. در حال حاضر، این قسمت از آگهی نشان می‌دهد که کار اکتیویژن خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد. همان‌طور که می‌دانید، بازی بزرگ Fortnite که برروی تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارد، به طور کامل از بازی میان پلتفرمی پشتیبانی می‌کند و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا با کاربران موبایل، کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی به بازی بپردازند.

از طرف دیگر، بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون دارای بیش از ۷۵ میلیون بازی‌باز است و یک عنوان بسیار موفقیت محسوب می‌شود. اما بازی موبایل Call of Duty: Mobile که آن‌ هم عنوانی موفق است، هم‌اکنون در دسترس بازی‌بازان قرار دارد و شامل یک حالت بتل رویال نیز می‌شود. اگر نسخه‌ی موبایل Warzone قصد ندارد بازی‌بازان پلتفرم‌های مختلف را به یکدیگر متصل کند، پس چرا اکتیویژن می‌خواهد این عنوان را به موبایل آورده و طرفداران سری Call of Duty را دو دسته کند؟ پاسخ این سوال در زمان رونمایی رسمی از این بازی مشخص خواهد شد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Stray

اطلاعات جدیدی از داستان و گیم‌پلی بازی Stray منتشر شد

Stray، یکی از بازی‌های حاضر در رویداد The Future of Gaming شرکت سونی، عنوانی بود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *