شکل متفاوتی از ایستگاه سیتادل را در System Shock 3 شاهد خواهیم بود

بازی Underworld Ascendant، ساخته جدید استودیوی آدرساید اینترتینمنت (OtherSide Entertainment) و جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Ultima Underworld این هفته عرضه خواهد شد. اگرچه استودیوی آدرساید مدت‌هاست که به سختی در حال کار برروی این بازی‌ست، اما آن‌ها هنوز هم به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند و استراحتی نخواهند داشت. عنوان بعدیِ این استودیو، دنباله یکی از سری بازی‌های کلاسیک قدیمی، یعنی System Shock است.

بازی System Shock 3

بازی System Shock 3 بازگشت SHODAN را نشان می‌دهد و تجربه‌ی شگفت‌انگیز دیگری را برای علاقه‌مندان به ارمغان می‌آورد. اخیراً وب‌سایت VG247 موفق شده تا با وارن اسپکتور (Warren Spector)، تهیه‌کننده نخستین قسمت از این سری و کسی که در ساخت قسمت سوم آن نیز نقش دارد، صحبت کند و اطلاعات جدیدی بدست آورد. اگرچه از قبل می‌دانستیم که SHODAN در این نسخه باز خواهد گشت، اما وی بار دیگر این موضوع را تائید کرده است.

اسپکتور در ادامه به جزئیات بیشتری از این بازی اشاره کرد که به شرح زیر است:

و ایستگاه سیتادل نیز ممکن است در این بازی حضور داشته باشد اما به شکلی کاملاً متفاوت از چیزی که به آن عادت کرده‌اید. من فکر می‌کنم که مردم شگفت‌زده خواهند شد. فراتر از آن، من فکر می‌کنم که هکر می‌خواهد چیزهایی نشان دهد. این واقعاً همه چیزهایی است که می‌خواهم امروز بهتان بگویم، متاسفم.

ایستگاه سیتادل نخستین بار در بازی System Shock 1 دیده شد اما در ادامه توسط اقدامات «هکر» نابود شد. بنابراین دانستن اینکه ایستگاه سیتادل در این نسخه باز خواهد گشت، مطمئناً برای طرفداران آن خوشحال‌کننده است.

بازی System Shock 3 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و دیگر پلتفرم‌ها در دست ساخت و توسعه قرار دارد و تا مدتی دیگر، اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن منتشر خواهد شد. در همین حال، بازی Underworld Ascendant در تاریخ پنج شنبه ۲۴ آبان ماه (۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برای رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات