شمشیر‌های Fortnite به زودی به این بازی اضافه می‌شوند

حساب کاربری فورتنایت در توییتر با انتشار یک ویدیو از اضافه شدن شمشیرها به این بازی خبر داد.

شمشیر‌های Fortnite

هفته‌ی گذشته فصل هفتم فورتنایت در دسترس کاربران قرار گرفت و آیتم‌ها و تغییرات جدیدی را به‌همراه داشت. از طرفی کاربران انتظار دارند که استودیو اپیک گیمز (Epic Games)، سازنده و ناشر بازی Fortnite، در جریان این فصل سلاح و رویدادهای جدیدی را در دسترس کاربران قرار بدهد.

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر بازی فورتنایت ویدیو سینمایی کوتاهی را منتشر کرده است. در جریان ویدیو کوتاه شاهد کاراکتر Ice King هستیم که یک شمشیر را از داخل زمین بیرون می‌آورد. به‌عبارتی اپیک گیمز اعلام کرده است که به‌زودی شمشیر‌ها به عنوان سلاح جدید به بازی اضافه می‌شوند که مناسب یک پادشاه است. متاسفانه اعلام نشده است که چه زمانی این سلاح به بازی اضافه می‌شود، اما با توجه به آپدیت‌های هفتگی احتمال دارد در این هفته شاهد اضافه شدن شمشیر به بازی فورتنایت باشیم.

از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite هم می‌توان به اضافه شدن محیط‌های برفی جدید به نقشه‌ی بازی اشاره کرد و همچنین زیپلاین‌ها در محیط‌های مرتفع قرار داده شده‌اند. از این رو بازیکنان می‌توانند به‌سادگی میان کوه‌ها و تپه‌های بازی حرکت و سایر بازیکنان را از میان بردارند. در ادامه می‌توانید ویدیو مربوطه را در گیم اسکن تماشا کید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: زومجی

دسته‌بندی

آخرین نظرات