چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / شرکت کونامی با پیام جدید خود بازی‌بازان را به سمت حساب جدید توییتر Silent Hill هدایت می‌کند

شرکت کونامی با پیام جدید خود بازی‌بازان را به سمت حساب جدید توییتر Silent Hill هدایت می‌کند

حساب رسمی شرکت کونامی (Konami) به تازگی در یکی از پیام‌های توییتری (Twitter) خود به حساب جدید Silent Hill اشاره کرده است که باعث به وجود آمدن حدس و گمانه‌زنی‌های جدید از سوی طرفداران این مجموعه شده است. در ادامه با گیم اسکن همراه باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

شرکت کونامی مدتی قبل پیام توییتری از بازی Silent Hill 2 منتشر کرد که طرفداران را دعوت به شنیدن بخشی از موسیقی این عنوان با چشمان بسته می‌کرد که باعث به وجود آمدن موج جدیدی از امیدواری پیرامون معرفی نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه شد. اما مدتی پس از آن، شرکت کونامی در ادامه‌ی این پیام، متن دیگری را اضافه کرد که باعث نا امیدی دوباره‌ی طرفداران Silent Hill شد.

مطالب مرتبط:

در بخش اول این متن که در ادامه‌ی پیام قبلی منتشر کرده است، به بسته‌ی الحاقی بازی Dead By Daylight اشاره شده که شخصیت کله هرمی را به همراه یکی از مکان‌های مشهور مجموعه Silent Hill، به بازی اضافه می‌کند.

این موضوع خشم و نا امیدی طرفداران مجموعه‌ی Silent Hill را با خود به همراه داشت.

اما مدتی بعد شرکت کونامی در واکنش به این موضوع، پیام زیر را منتشر کرد:

متأسفیم که باعث ایجاد موج جدیدی از امیدواری در طرفدارانمان شدیم. مطمئن باشید اگر قرار باشد اخبار رسمی در این خصوص به گوش شما برسد، این اتفاق ابتدا از سوی Silent Hill@ (لینک داده شده به حساب جدید رسمی این بازی) و یا منابع دیگر رخ خواهد داد. بابت از بین بردن این حس امیدواری، از شما پوزش می‌طلبیم.

اما خود این موضوع و اشاره‌ی کونامی به حساب توییتری که تنها حدود یک ماه است فعالیت خود را با نام Silent Hill Official آغاز کرده است، این امید دوباره را برای طرفداران به وجود آورده است. اشاره به Silent Hill Official در حالی است که تا کنون افراد کمی در طول این یک ماه متوجه حضور همچنین حسابی شده بودند و بسیاری نیز آن را نا مرتبط با شرکت کونامی و غیر رسمی می‌پنداشتند.

همچنین با توجه به اشاره‌ی کونامی به این موضوع که احتمال معرفی اطلاعات بیشتر از سوی افراد دیگری وجود دارد، برخی از طرفداران حدس می‌زنند که این موضوع به معرفی نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه در رویداد جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ اشاره دارد که مدتی است شایعات برگزاری آن به گوش می‌رسد.

اگرچه همچنان تمامی این موارد، تنها حدس و گمانه‌زنی‌های جدیدی است که مدت‌ها پیرامون مجموعه‌ی Silent Hill شکل گرفته است. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ چقدر احتمال می‌دهید طرفداران سری Silent Hill بتوانند روزی نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه را دوباره تجربه کنند؟

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Super Mario Bros. 3

نسخه‌ی نادر Super Mario Bros. 3 با قیمت ۱۵۶ هزار دلار به فروش رفت

در دوره‌ای که بسیاری به قیمت بازی‌های ۷۰ دلاری معترض هستند یا حداقل در مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *