جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸
خانه / اخبار / شایعه: کنسول پلی‌استیشن وی‌آر ۲ مدتی پس از کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد

شایعه: کنسول پلی‌استیشن وی‌آر ۲ مدتی پس از کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه خواهد شد

اگرچه سونی در گذشته اعلام کرد که کنسول واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز قابل استفاده خواهد بود اما به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد تا در آینده‌ مدل جدیدی از این دستگاه تحت عنوان پلی‌استیشن وی‌آر ۲ را به بازار عرضه کند.

Playstation VR PSVR

در حالی که بسیاری از گزارش‌‌ها از گران بودن قطعات کنسول پلی‌استیشن ۵ و کار سخت سونی برای قیمت گذاری و آماده سازی این کنسول خبر می‌دهند، وب‌سایت  Bloomberg از این موضوع خبر می‌دهد که شرکت سونی از همین حالا در نظر دارد تا مدل جدیدی از کنسول واقعیت مجازی خود یعنی پلی‌استیشن وی‌آر ۲ را مدتی پس از عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵، به بازار عرضه کند.

اگرچه سونی در گذشته اعلام کرد که کنسول واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر به وسیله‌‌ی قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل، برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز قابل استفاده خواهد بود اما این شرکت در نظر دارد تا مدل جدیدی از این دستگاه را به بازار عرضه کند تا بتواند از تمام قدرت کنسول آینده برای ساخت بازی‌های واقعیت مجازی بزرگ‌تر و غنی‌تر بهره ببرد و شاید از این طریق سازندگان بیشتری را به ساخت بازی‌های واقعیت مجازی برروی این کنسول ترغیب کند؛ اگرچه عرضه‌ی هم‌زمان کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن وی‌آر ۲  ایده‌ی جالبی نیست و اصلا منطقی به نظر نمی‌رسد. بر همین اساس بهتر است اگر سونی قصد عرضه‌ی  پلی‌استیشن وی‌آر جدیدی را به بازار دارد ،حداقل تا اواسط سال ۲۰۲۱ صبر کند.

در هر صورت اگر این موضوع واقعیت داشته باشد، ممکن اس سونی هم‌زمان با رونمایی کنسول پلی‌استیشن ۵ از کنسول پلی‌استیشن وی‌آر ۲ نیز رونمایی کند.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Animal Crossing: New Horizons

در Animal Crossing: New Horizons قادر به شخصی‌سازی چشم‌انداز جزیره خواهید بود

به تازگی اعلام شده است که Animal Crossing: New Horizons در اقدامی جذاب، به شما …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *