پنجشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / شایعه: تعدادی از ناشر‌ان بازی‌های ویدئویی برای مراسم رونمایی پلی‌استشین ۵ در ماه فوریه برنامه دارند

شایعه: تعدادی از ناشر‌ان بازی‌های ویدئویی برای مراسم رونمایی پلی‌استشین ۵ در ماه فوریه برنامه دارند

با توجه به انتشار اطلاعات مختلف از پلی‌استیشن ۵ در ماه‌های اخیر، ظاهراً زمان زیادی تا مراسم رونمایی رسمی از این کنسول باقی نمانده است. حال علاوه بر این‌که شایعات اخیر به برگزاری این مراسم در ماه فوریه اشاره می‌کنند، به نظر می‌رسد که تعدادی از ناشران نیز خود را برای این رویداد آماده کرده‌اند.

لوگوی پلی‌استیشن ۵ PS5 Logo

ماه فوریه زمان مناسبی برای رونمایی از پلی‌استیشن ۵ به نظر می‌رسد؛ چراکه این تاریخ به سونی اجازه می‌دهد تا حداقل هشت یا نه ماه بین زمان معرفی و انتشار کنسول نسل بعدی خود در تعطیلات ۲۰۲۰ فاصله بیاندازد و طرفداران را برای خرید آن هیجان زده کند. علاوه بر این، سونی کنسول پلی‌استیشن ۴ را نیز هفت سال قبل در ماه فوریه به بازی‌بازان نشان داد. پس این شایعه محتمل به نظر می‌رسد و ممکن است که سونی به زودی تاریخ برگزاری این مراسم را اعلام کند.

اما شایعه‌ی دوم که توسط یک فرد تائید نشده و ناشناس منتشر شده است، علاوه بر تائید زمان برگزاری مراسم رونمایی پلی‌استیشن ۵ در ماه فوریه، مدعی است که ناشران بزرگی از جمله الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، یوبی‌سافت (Ubisoft) و اکتیویژن (Activision) نیز در حال آماده شدن برای حضور در این رویداد بوده‌اند؛ به عبارت دیگر، در طی این مراسم شاهد معرفی بازی‌های جدیدی از این شرکت‌ها خواهیم بود.

با توجه به لیست شدن نسخه‌ی جدید سری Assassin’s Creed در خرده فروشی‌ها و همچنین تصاویر مرموز منتشر شده از بازی جدید Batman، احتمال دارد که در طی مراسم رونمایی کنسول نسل نهم سونی شاهد معرفی رسمی این عناوین باشیم.

نظر شما چیست؟ آیا سونی مراسم رونمایی پلی‌استیشن ۵ را در فوریه برگزار خواهد کرد؟ کدام بازی‌ها در این مراسم حضور خواهند داشت؟

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی-Trials-of-Mana

تاریخ انتشار به‌روزرسانی ۱٫۱٫۰ بازی Trials of Mana مشخص شد

اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز در خبر بسیار خوبی برای طرفداران Trials of Mana اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *