پنجشنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / شایعه: تاریخ انتشار نسخه‌ کنسولی Microsoft Flight Simulator فاش شد

شایعه: تاریخ انتشار نسخه‌ کنسولی Microsoft Flight Simulator فاش شد

تعدادی از طرفداران بازی Microsoft Flight Simulator اخیراً اعلام کرده‌اند که این بازی تحسین شده در شعبه‌ی ایرلند فروشگاه گیم‌استاپ برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس لیست شده است. اگر اطلاعات ارائه شده توسط این فروشگاه صحیح باشد، عنوان محبوب Microsoft Flight Simulator هفته‌ی آینده در دسترس بازی‌بازان کنسول‌های جدید ایکس‌باکس قرار خواهد گرفت.

بازی Microsoft Flight Simulator

اگرچه مشخص شدن تاریخ انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس Microsoft Flight Simulator خبر خوبی برای طرفداران این عنوان محسوب می‌شود، اما باید این نکته را در نظر داشت که ظاهراً شعبه‌ی ایرلند گیم‌استاپ تنها خرده فروشی است که نسخه‌ی کنسولی این عنوان شبیه ساز را در وب‌سایت خود لیست کرده است. همچنین جالب است بدانید که براساس جزئیات صفحه‌ی بازی، نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و اس Microsoft Flight Simulator توسط استودیوی ایروسافت (Aerosoft) توسعه یافته است.

مطلب مرتبط: کاهش قابل توجه حجم بازی Microsoft Flight Simulator

به همین خاطر، باید اعلام کنیم که بهتر است که این خبر را تنها در حد یک شایعه در نظر بگیرید. البته باید اشاره کنیم که نسخه‌ی کنسولی Microsoft Flight Simulator همچنان برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده است. به هر حال، بازی Microsoft Flight Simulator به احتمال زیاد در رویداد E3 مایکروسافت حضور خواهد داشت. پس در نهایت به زودی شاهد اعلام تاریخ عرضه‌ی بازی خواهیم بود.

بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

مراسم GDC 2021

بازی Hades برنده بهترین بازی سال در مراسم GDC 2021 شد

مراسم GDC بازی روگ‌لایک Hades را برنده‌ی جایزه بهترین طراحی، بهترین صداگذاری و بهترین بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *