دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اخبار / شایعه: بازی Resident Evil 9 در حال توسعه است

شایعه: بازی Resident Evil 9 در حال توسعه است

با در نظر گرفتن کیفیت عناوین Resident Evil در چهار سال اخیر، با اطمینان می‌توان گفت که این مجموعه‌ی محبوب هم‌اکنون در حال سپری کردن دوران طلایی خود است. طرفداران این سری ترسناک از وضعیت فعلی Resident Evil کاملاً رضایت دارند و به شدت منتظر تجربه‌ی Resident Evil Village هستند. حال اگرچه انتشار نسخه‌ی نهم Resident Evil اجتناب ناپذیر است، اما شاید جالب باشد بدانید که ظاهراً این عنوان مدتی در حال توسعه بوده است.

بازی Resident Evil 9

AestheticGamer، منبع داخلی معروف که با نام Dusk Golem نیز شناخته می‌شود، اخیراً در توییتر اعلام کرده که بازی Resident Evil 9 در حال تولید است. البته او توضیح داد که تقریباً غیر ممکن است که این بازی پیش از سال ۲۰۲۴ عرضه شود. پس طرفداران این مجموعه نباید به این زودی منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی باشند. همچنین Duk Golem اشاره کرد که در اواخر سال ۲۰۱۸، عناوین Resident Evil 2 ،Resident Evil 3 ،Resident Evil Village ،Resident Evil Outrage ،Resident Evil 4 و Resident Evil 9 همگی به طور هم‌زمان در حال توسعه بودند.

مطالب مرتبط:

با این حساب، بازی Resident Evil 9 در حال طی کردن مراحل اولیه‌ی پیش تولید است. با توجه به برنامه‌ی زمانی توسعه‌ی عناوین Resident Evil، واضح است که کپکام (Capcom) همچنان قصد دارد تا بازی‌های مختلفی از این مجموعه را به صورت سالانه منتشر کند. طبق اطلاعات فاش شده، این ناشر ژاپنی عنوانی با نام Resident Evil Outrage را سال آینده عرضه خواهد کرد. همچنین علاوه بر نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 4، تعدادی بازی دیگر از سری Resident Evil نیز در حال توسعه هستند.

البته در انتها باید یادآوری کنیم که علیرغم سابقه‌ی درخشان Dusk Golem در فاش کردن اطلاعات کپکام و مخصوصاً سری Resident Evil، این خبر در حال حاضر تنها یک شایعه بوده و ممکن است حقیقت نداشته باشد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی های Arkane

شایعه: Omen نام بازی فانتزی جدید آرکین با محوریت خون‌آشام‌ها است

براساس خبر جدیدی که در ارتباط با بازی جدید استودیوی آرکین از زیرمجموعه‌ی بتسدا منتشر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *