چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / شایعه: بازی Mario + Rabbids: Spark of Hope در رویداد Ubisoft Forward معرفی خواهد شد

شایعه: بازی Mario + Rabbids: Spark of Hope در رویداد Ubisoft Forward معرفی خواهد شد

PracticalBrush12، یکی از کاربران ردیت که تاکنون اطلاعات بسیار زیادی را به درستی فاش کرده، اخیراً تعدادی از بازی‌های حاضر در رویداد E3 2021 را فاش کرده است. این طور که نظر می‌رسد، Mario + Rabbids: Spark of Hope یکی از عناوین جدید شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) بوده که قرار است در طی رویداد Ubisoft Forward معرفی شود.

بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle

متاسفانه PracticalBrush12 تنها نام عناوین حاضر در رویداد E3 2021 را در ردیت منتشر کرده است. با این حال، با توجه به سابقه‌ی عالی این شخص در فاش کردن اطلاعات، دنباله‌ی عنوان Mario + Rabbids: Kingdom Battle قطعاً در E3 2021 معرفی خواهد شد.

بازی تاکتیکی Mario + Rabbids: Kingdom Battle که توسط استودیوی یوبی‌سافت میلان توسعه یافته بود، در زمان عرضه با استقبال بازی‌بازان و منتقدین مواجه شد و در نهایت فروش بسیار خوبی را نیز داشت. پس با توجه به عملکرد بازی، ساخت دنباله‌ی آن کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

مطلب مرتبط: شایعه – دنباله کراس اور Mario و Rabbids در دست ساخت قرار دارد

خوشبختانه زمان زیادی تا برگزاری رویداد Ubisoft Forward باقی نمانده است. بازی Mario + Rabbids: Spark of Hope فردا رسماً معرفی خواهد شد. حال باید دید که آیا در دایرکت E3 نینتندو نیز شاهد حضور این بازی خواهیم بود یا خیر.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp برای نینتندو سوییچ معرفی شد | Nintendo Direct

در جریان رویداد نینتندو دایرکت E3 2021، به‌صورت رسمی نینتندو از بازی Advance Wars 1+2: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *