رئیس سابقِ ارتباطات ترد پارتی نینتندو به مایکروسافت پیوست

مدتی پیش، دیمون بیکر (Damon Baker)، رئیس بخش ارتباطات ترد پارتی نینتندو، از این شرکت خارج شد. او روابط این شرکت را با توسعه دهندگان بازی‌های مستقل مدیریت می‌کرد و کنسول نینتندو سوییچ را به خانه‌ی جدیدی برای توسعه دهندگان مستقل تبدیل کرد. در حال حاضر مشخص شده است که آینده‌ی کاری او کجا رقم خواهد خورد؛ ردموندِ واشنگتن. او به بخش ایکس‌باکس مایکروسافت پیوسته است.

xbox-scorpio-motherboard

به تازگی بیکر در توییتر خود، خبر از پیوستن به شرکت مایکروسافت به عنوان رئیس بخش نمونه‌کارها (Head of Portfolio) داده است؛ واضح است که وظیفه‌ی وی، ارزیابی و کنترل محتواهای ترد پارتی (Third Party) و سکوند پارتی (Second Party) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس است. با توجه به سابقه‌ی او در شرکت نینتندو و تاثیرات زیادی که برروی کنسول نینتندو سوییچ داشت، به نظر می‌رسد که بیکر بتواند حرکت‌های تاثیرگذار زیادی برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکسِ مایکروسافت داشته باشد و شاهد روی دادن اتفاقاتی خوب باشیم. توییت وی به شرح زیر است:

سلام به همگی، خبرهای جدیدی برای اشتراک گذاشتن دارم. [قرار است] دانش خود را به عنوان رئیس بخش نمونه‌کارها در اختیار ایکس‌باکس قرار دهم. برای کمک به ارزیابی تمام محتوای سکوند و ترد پارتی متناسب با استراتژیِ ما، کاملاً مفتخر و هیجان‌زده هستم. از @iocat ، @aarongreenberg و @XboxP3 و تیمِشان تشکر می‌کنم. آینده شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد!

دیمون بیکر ــ (@DWBakes) 28 ژانویه ۲۰۱۹ میلادی

شما، پیوستن دیمون بیکر را به عنوان رئیس بخش Portfolio ایکس‌باکس چطور می‌بینید؟ به نظرتان وی می‌تواند حضوری تاثیرگذار در واحد ایکس‌باکس مایکروسافت داشته باشد؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات