شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / در Animal Crossing: New Horizons قادر به شخصی‌سازی چشم‌انداز جزیره خواهید بود

در Animal Crossing: New Horizons قادر به شخصی‌سازی چشم‌انداز جزیره خواهید بود

به تازگی اعلام شده است که Animal Crossing: New Horizons در اقدامی جذاب، به شما اجازه‌ی شخصی‌سازی چشم‌انداز و پس‌زمینه‌ی جزیره‌ی خود را خواهد دارد تا بیشتر آن را خانه‌ی خود بدانید.

هر چه می‌گذرد بیشتر به عرضه‌ی بازی Animal Crossing: New Horizons نزدیک می‌شویم و طبعا، اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شوند. نینتندو امروز یک رویداد نینتندو دایرکت ویژه برای این بازی ترتیب دید و در آن، اطلاعات جدیدی در مورد ویژگی‌ها و گیم‌پلی بازی Animal Crossing: New Horizons مشخص شد. مدت زیادی می‌گذرد که هواداران سری Animal Crossing، نتوانسته‌اند نسخه‌ای شایسته دریافت کنند و با توجه به روند بسیار خوب نینتندو در تولید انحصاری برای سوئیچ، به نظر می‌رسد Animal Crossing: New Horizons قرار است بالاخره این طلسم را بشکند.

این طور که به نظر می‌رسد، در ابتدا تنها قادر به بالا رفتن از سطوح عادی با استفاده از نردبان خواهید بود و می‌توانید از رودخانه‌های کم‌عرض گذر کنید، اما با گذشت زمان، می‌توانید ساخت و سازهای پیچیده‌ای را ترتیب دهید و جزیره را برای خود کنید. می‌توانید مسیر رودخانه‌ها را به صورت کامل تغییر دهید و حتی کوه‌های عظیم را تخریب کنید. این به این معنا است که ظاهر نهایی جزیره، ممکن است به کل با جزیره‌ی ابتدایی تفاوت داشته باشد. خرید بازی برروی یک دستگاه، اجازه‌ی دسترسی هشت کاربر را به یک جزیره خواهد داد. البته برای دسترسی به جزایر بیشتر، باید کنسول دیگری بخرید و هر کنسول تنها میزبان یک جزیره خواهد بود. همچنین نینتندو قصد دارد تا پشتیبانی رایگان خوبی از بازی پس از عرضه بکند و در همان روز اول، می‌توانید یک به‌روزرسان رایگان دریافت کنید. رویداد ویژه‌ای هم برای ماه آوریل ترتیب دیده شده است.

بازی Animal Crossing: New Horizons، در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰ (۱ فروردین ۱۳۹۹) برروی نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. همچنین هم اکنون می‌توانید از طریق فروشگاه آنلاین نینتندو، این بازی را پیش‌خرید کنید.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Rise of the Tomb Raider

نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience توسط اسکوئر انیکس ثبت شد

آخرین نسخه از مجموعه‌ی Tomb Raider، تحت Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *